Arkadiusz Uriasz

Smartfony wyposażone w dobry aparat fotograficzny Obraz i dźwięk

TEST: Smartfon z najlepszym aparatem to…

Smartfony z najwyższej półki kosztują bardzo dużo, nie oferując w zamian prawie niczego, czego nie miałyby urządzenia za połowę ich ceny. To "prawie" może jednak robić ogromną różnicę. Otóż jedyną naprawdę ważną cechą, dla której wciąż warto kupić flagowy telefon renomowanego producenta, są możliwości jego aparatu fotograficznego.

4 w 1 do netbooka i ultrabooka

Choć użytkownicy netbooków czy ultrabooków cieszą się z ich niewielkich gabarytów, to brak napędu optycznego, drugiego dysku czy większej liczby gniazd USB czasem doskwiera. Prezentujemy uniwersalne rozwiązanie wszystkich tych problemów naraz

Cherryville – Intel w natarciu

W oczekiwaniu na najnowsze procesory Ivy Bridge, Intel postanowił zaprezentować najnowsze swoje dokonanie w dziedzinie dysków SSD. O wydajności nowych nośników oraz użytecznym oprogramowaniu przeczytacie w tym artykule. Zapraszamy.

ICY DOCK – pojemna składnica danych

Kończy się Tobie miejsce na dyskach w laptopie i potrzebujesz rozwiązania tego problemu? Czterodyskowy ICY DOCK na długo wybawi Cię od tego problemu!

Intel SSD 320 SSDSA2CW600G3 600 GB

Poza ogromną jak na SSD pojemnością, nowy nośnik Intela prezentuje dużo większą niż w poprzedniej serii X25-M wydajność I/O oraz szybkość przesyłania danych. Świetnie wypada również w testach aplikacyjnych.

Zewnętrzny HyperX

Jeżeli rozszerzenie HyperX kojarzyło się Tobie wyłącznie z pamięciami DDR Kingstona to byłeś w błędzie! Dziś do sprzedaży trafia bowiem zewnętrzny SSD tego producenta wyposażony w złącze USB 3.0!
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.