artykuł sponsorowany

Smartfony i tablety

Samsung Galaxy S7 to najlepszy smartfon do gier

Nowy topowy smartfon koreańskiego producenta to konstrukcja udana pod wieloma względami: rejestruje świetne zdjęcia i filmy, oferuje szybkie połączenie z internetem, nie straszne są mu deszcz czy zachlapanie. Lecz dobrze jest pamiętać o jeszcze jednej rzeczy: to najlepszy obecnie smartfon do mobilnego gamingu!
Internet i sieci

Ekstremalna moc dla WWW, czyli VPS bez kompromisów

Plan hostingowy to jeden z istotniejszych czynników, które mają wpływ na powodzenie biznesu opartego o stronę internetową. Cóż z tego, że oferujesz doskonałe produkty, skoro Twój e-sklep notorycznie nie działa. Optymalnie dobrany serwer będzie mocnym atutem w walce z konkurencją. Dlatego warto poznać serwery VPS gwarantujące najwyższą stabilność oraz wydajność. Co ważne, miesięczne wydatki na…
Smartfony i tablety

Czytelnia Tu i Tam

Czy to w czasie podróży, czy podczas samego festiwalu Open'er, towarzyszyły nam wodoodporny tablet i smarfton Sony z zainstalowanymi usługami sieci Orange. Jedną z nich była Czytelnia Tu i Tam...
Smartfony i tablety

Telewizja Tu i Tam

Leniwa niedziela to jest to co każdy lubi. Ale kiedy spadnie deszcz, albo kiedy tak jak my padaliśmy z nóg pod koniec lipcowych imprez Lazy Sunday, zawsze można zrelaksować się przy oglądaniu telewizji. Ale jak to zrobić, kiedy nie mamy obok telewizora? Z Telewizją Tu i Tam jest to możliwe.
Trendy i wydarzenia

Konkurs: Informatyk kontra projektant mody

No właśnie... W niektórych firmach, takich jak Google, praktykowane jest chwilowe "wymienianie się stanowiskami", pobudzające kreatywność i przeciwdziałające wpadaniu w rutynę. My też mamy dla Was propozycję, która wydaje nam się inspirująca, i z całą pewnością wymaga twórczości, kreatywności i pomysłowości.
Gry i filmy

Trend Varsity wg River Island

Tak w skrócie można opisać trend proponowany na ten sezon przez brytyjską markę River Island. Varsity to styl inspirowanym sportowym duchem, z którego czerpać mogą nie tylko miłośnicy aktywnego trybu życia.
Gry i filmy

Denim Look według River Island

Ten kultowy materiał niezmiennie króluje na najmodniejszych ulicach miast. Gwiazdy, blogerzy i trendsetterzy – wszyscy oszaleli na punkcie denim looku. Jedno jest pewne – dobrze dobrana para dżinsów nadaje się na każdą okazję. Czas więc odkryć dżins na nowo, razem z River Island!
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.