Bartek Dramczyk

Gry

Jak wygrywali Polacy: relacja z WCG 2011

Jakie dyscypliny sportowe są naszą narodową dumą? Niekoniecznie piłka nożna, za to osiągnięciami Polaków w siatkówce kobiet mężczyzn, osiągnięcia Agnieszki Radwańskiej w tenisie ziemnym, a także polscy spriterzy i sprinterki, pływacy i pływaczki absolutnie nie mają powodów do kompleksów.
Porady

Nowy, szybki Windows

Jeszcze zanim "Siódemka" ujrzała światło dzienne – już zyskała pochlebne opinie. Czy aby na pewno zasłużone? Przetestowaliśmy finalną wersję Windows 7 po polsku. Październikowy debiut "Siódemki" prawdopodobnie zostanie wpisany na listę największych sukcesów Microsoftu.
Porady

Wymarzony edytor dźwięku

Może śmiało konkurować z najlepszymi aplikacjami do edycji dźwięku. Jest równie wygodny jak Steinberg Cubase i Adobe Audition. Oferuje też wiele funkcji znanych użytkownikom Sony Sound Forge. To Samplitude 9 SE, którego pełną wersję znajdziecie na płycie DVD dołączonej do numeru 2/2009.
Adobe Master Collection CS4 Recenzje

Pakiet dla artystów

Kupując megapakiet Adobe Master Collection CS4, otrzymamy komplet narzędzi firmy Adobe: począwszy od edytorów grafiki wektorowej i DTP, przez edytor grafiki rastrowej, edytor dokumentów PDF, zbiór narzędzi opracowanych na potrzeby twórców stron WWW, edytory filmów, na edytorze dźwięku kończąc.
Prawdziwa historia Windows Trendy

Prawdziwa historia Windows

W 1981 roku nazywano go Interface Manager, dwa lata później ogłoszono, że pojawi się na rynku. Użytkownicy pecetów musieli jednak tkwić w objęciach DOS-u kolejne 14 miesięcy, oczekując na pierwszą edycję Windows.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.