BS

Nikon jest także oficjalnym dostawcą sprzętu obserwacyjnego wykorzystywanego do badań Antarktydy Edycja obrazu

Nowy Nikon dla profesjonalistów – D3S

Nikon wprowadza na rynek aparat przeznaczony dla profesjonalnych fotografów - D3S. Oparty jest na konstrukcji wielokrotnie nagradzanego modelu D3, jednak posiada szerszy zakres funkcji przeznaczonych do szybkiego robienia zdjęć.
W Polsce teletekst czyta 4 miliony ludzi tygodniowo Trendy

20 lat teletekstu w Polsce

Kto z nas nie korzystał z "Telegazety"? Niezastąpiona w sprawdzaniu programu telewizyjnego, numerów lotto i wyników sportowych. Właśnie przestała być nastolatką.
Walkman Sony niemal całkowicie wyeliminował z rynku wcześniejsze modele przenośnych magnetofonów kasetowych. Trendy

30. urodziny Walkmana

Na początku lipca 1979 roku, czyli dokładnie 30 lat temu, firma Sony wypuściła na rynek przenośny magnetofon o handlowej nazwie Sony Walkman, który w błyskawicznym tempie zawojował świat.
Od początku swego istnienia Tetris był związany z bataliami prawnymi dotyczącymi tej gry. Rozrywka

Tetris ma już 25 lat!

Tetris jest jedną z najpopularniejszych gier. Zapoczątkowana w Rosji stała się uwielbieniem milionów graczy na całym świecie.
Koperta nadziei Trendy

Zużyte kartridże od drukarek pomogą dzieciom w Afryce

Czy wiesz, że na świecie wciąż są miejsca, gdzie woda pitna jest na wagę złota, dzieci chorują i nie mają dostępu do edukacji? Wcale nie musi tak być. Wystarczy, że wyślesz specjalną zwrotną kopertę i wspomożesz akcje prowadzone przez UNICEF w Afryce.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.