CHIP

Desktopy i laptopy

Idealny laptop do gier

Czy idealny laptop do gier istnieje? To pytanie trochę podchwytliwe, bo przecież każdy z nas ma inne wyobrażenie ideału. Ale w przypadku przenośnego komputera, który ma poradzić sobie z wymagającymi grami odpowiedź okazuje się całkiem prosta. Trzeba wybrać sprzęt o jak najwyższej użyteczności będącej wynikiem połączenia dobrych parametrów wydajnościowych, trwałości i rozsądnej wyceny danego modeli.…
śmieci Nauka i technika

Satelity Starlink kolejnym źródłem śmieci krążących wokół Ziemi?

Umieszczenie na niskiej orbicie Ziemi wszystkich planowanych satelitów Starlink, ale także innych wchodzących w skład podobnych projektów, może spowodować powstanie pierścieni złożonych z kosmicznych śmieci. Ziemia byłaby więc niczym Saturn, tyle że z pierścieniami z odpadków. Jednym z pomysłów, który ma temu zapobiec jest konieczność zabrania swoich "gratów" z powrotem.
Koch Media Trendy i wydarzenia

Koch Media Poland na targach Poznań Game Arena 2019

Strefa Koch Media Poland na Poznań Game Arena 2019 to ponad 400 m2 przestrzeni wystawowej, ponad 30 stanowisk do gry na konsolach PlayStation 4 Pro oraz najnowszych komputerach klasy PC i szansa szansa na przetestowanie najnowszych wyścigów od Codemasters, GRID oraz Formula 1 2019. Informacja o dwóch kolejnych grach, które będą prezentowane przedpremierowo po raz pierwszy w Polsce na stoisku Koch Media, już wkrótce! 
Polska Liga Esportowa Trendy i wydarzenia

Gotowi, do biegu, start!

To będzie wydarzenie, którego żaden fan esportu nie może przegapić. Tylko tydzień dzieli nas od startu jesiennego sezonu 2019 Polskiej Ligi Esportowej, który odbędzie się w dniach 18-20 października. Inauguracja będzie jedyną   w swoim rodzaju imprezą - odbędzie się na Poznań Game Arena. Wielkopolskie targi są świętem w świecie gamingu, dlatego tworzą one idealne miejsce   do otwarcia sezonu ligi…
Sprzęt i akcesoria

Czy masz wszystko, co potrzebne do szkoły?

Koniec wakacji to ten radosny czas, kiedy można wreszcie porzucić bezczynność, wrócić na uczelnię i zaczerpnąć z krynicy wiedzy. Oczywiście, są i pewne niedogodności. Zaskakujące wejściówki, trudne ćwiczenia, zdecydowanie zbyt szybko nadchodzące zaliczenia, ciągnące się wykłady… Zerknij na nasze propozycje, które pomogą ci zająć myśli czym innym. Powodzenia na studiach!

MSI: Dwa sposoby na wydajność dla studenta

Koniec wakacji? Pora kupić komputer, na którym będziesz prowadził research, pisał prace, szukał źródeł, programował… Moment, ale przecież studia nie składają się z samego studiowania!  Jeśli już wydawać pieniądze, to najlepiej na komputer, który sprawdzi się też w tym, co lubisz robić po zajęciach. Jaki dokładnie? Czym powinien się charakteryzować?

Płaski i wodoodporny, a gra!

Do oferty bezprzewodowych, wodoodpornych głośników Bluetooth z serii Rockbox Bold dołączył właśnie kolejny model – Bold X. Urządzenie wyróżnia od poprzedników wygląd – opływowy, spłaszczony kształt, dzięki któremu głośnik łatwo schować do kieszeni. To jeszcze praktyczniejszy, mobilny “kompan” każdej wyprawy z muzyką w tle.

Mantis G – w pełni stabilizowana kamera 4K

Jak nadać unikalny wyraz swojemu profilowi w mediach społecznościowych, wykorzystując niezwykłe zdjęcia z lotu ptaka w jakości 4K albo po prostu zachować momenty, emocje i wspomnienia z niepowtarzalnej perspektywy? Można to osiągnąć w krótkim czasie z pomocą nowego drona Mantis G firmy Yuneec. Dzięki składanemu i poręcznemu quadrocopterowi 4K firma Yuneec zapewnia swoim użytkownikom swobodne…
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.