Grzegorz Glonek

Sprzęt i akcesoria

Test: QNAP TS-451+-8G

Marka QNAP przez ostatnie lata wyrobiła sobie miano firmy, która uchodzi – obok Synology – za lidera rynku urządzeń NAS (Network Attached Storage). Dziś przedstawimy Wam recenzję najnowszego urządzenia dedykowanego dla użytkowników domowych oraz małych firm.
Sprzęt i akcesoria

KTH: AMD A10-6790K

Zanim na początku przyszłego roku na rynek wejdą nowe układy APU Kaveri ze złączem FM2+, AMD przygotowało dla nas jeszcze jeden produkt z rodziny Richland.
Obraz i dźwięk

Wielki TEST kart graficznych!

Na rynku pojawiają się nowe tytuły gier oraz nowe karty graficzne, ceny starszych spadają, a pytanie pozostaje cały czas aktualne – co wybrać, aby pograć i przy okazji nie przepłacić.
Sprzęt i akcesoria

Nowy, jeszcze wydajniejszy Intel

Rok przyszło nam czekać aż Intel zdecyduję się zaktualizować swoją "Extremalną" platformę LGA2011. Nowy procesor jest oczywiście wydajniejszy, ale czy opłacalna jest przesiadka z dotychczasowego lidera - modelu i7-3960X?
Obraz i dźwięk

Dwa rdzenie od Club 3D!

O dwurdzeniowych kartach AMD Radeon HD 7990 po raz pierwszy usłyszeliśmy w momencie premiery Radeona HD 7970 w grudniu 2011 roku. Zaprezentowany na slajdzie budził ciekawość dziennikarskiego grona. Przez ponad pół roku czasu AMD odpowiadało iż prace nad nim trwają... aż w końcu jest! Tyle że nie od AMD...
Obraz i dźwięk

GeForce GTX 660 – nareszcie ideał?

Pomimo siedmiu miesięcy obecności na rynku kart z rdzeniami Kepler trudno nazwać je "przystępnymi cenowo" dla mniej zamożnych graczy. Podczas gdy najtańszy w ofercie GeForce GTX 660 Ti to nadal wydatek około 1200 zł z nadzieją spoglądamy na dzisiejszą nowość...

Multimedialny kombajn

Komputer, tablet i telewizor w jednym? Sprawdzamy możliwości Lenovo IdeaCentre B520 (57-304159).

Komputer za grosze

Widząc ceny płyt głównych LGA1155 czy też AM3+ zadajemy sobie pytanie: czy komputer musi być aż tak drogi? Nie musi – jeżeli wybierzecie platformę AMD FM1.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.