Grzegorz Glonek

Sprzęt i akcesoria

Test: QNAP TS-451+-8G

Marka QNAP przez ostatnie lata wyrobiła sobie miano firmy, która uchodzi – obok Synology – za lidera rynku urządzeń NAS (Network Attached Storage). Dziś przedstawimy Wam recenzję najnowszego urządzenia dedykowanego dla użytkowników domowych oraz małych firm.
Benchmarki

KTH: AMD A10-6790K

Zanim na początku przyszłego roku na rynek wejdą nowe układy APU Kaveri ze złączem FM2+, AMD przygotowało dla nas jeszcze jeden produkt z rodziny Richland.
Benchmarki

TEST: GeForce GTX 760, następca 660-tki Ti!

Karty z układami GeForce GTX 660 Ti w naszym rankingu nieraz zdobywały nagrody za najlepszy stosunek oferowanej wydajności do ceny... Dziś pojawia się ich następca, ale czy zdoła powtórzyć ten sukces? Zapraszamy do recenzji.
Benchmarki

Wielki TEST kart graficznych!

Na rynku pojawiają się nowe tytuły gier oraz nowe karty graficzne, ceny starszych spadają, a pytanie pozostaje cały czas aktualne – co wybrać, aby pograć i przy okazji nie przepłacić.
Benchmarki

Nowy, jeszcze wydajniejszy Intel

Rok przyszło nam czekać aż Intel zdecyduję się zaktualizować swoją "Extremalną" platformę LGA2011. Nowy procesor jest oczywiście wydajniejszy, ale czy opłacalna jest przesiadka z dotychczasowego lidera - modelu i7-3960X?
Benchmarki

Dwa rdzenie od Club 3D!

O dwurdzeniowych kartach AMD Radeon HD 7990 po raz pierwszy usłyszeliśmy w momencie premiery Radeona HD 7970 w grudniu 2011 roku. Zaprezentowany na slajdzie budził ciekawość dziennikarskiego grona. Przez ponad pół roku czasu AMD odpowiadało iż prace nad nim trwają... aż w końcu jest! Tyle że nie od AMD...
Benchmarki

GeForce GTX 660 – nareszcie ideał?

Pomimo siedmiu miesięcy obecności na rynku kart z rdzeniami Kepler trudno nazwać je "przystępnymi cenowo" dla mniej zamożnych graczy. Podczas gdy najtańszy w ofercie GeForce GTX 660 Ti to nadal wydatek około 1200 zł z nadzieją spoglądamy na dzisiejszą nowość...
Porady

Komputer za grosze

Widząc ceny płyt głównych LGA1155 czy też AM3+ zadajemy sobie pytanie: czy komputer musi być aż tak drogi? Nie musi – jeżeli wybierzecie platformę AMD FM1.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.