Grzegorz Wieczorek

Media-Tech Superb Roller XP

Masz dość obolałych nadgarstków? Bolą Cię palce od częstego korzystania ze skrótów klawiaturowych? Rozejrzyj się za wygodną klawiaturą, która poprawi komfort Twojej pracy i zwiększy jej efektywność.

PC hi-fi

Wśród ogromnego wyboru głośników przeznaczonych do współpracy z pecetem trudno znaleźć zestaw o ładnym i czystym brzmieniu. Okazuje się jednak, że można.

Czy to magnetofon?

Popularyzacja napędów CD-R/RW w dużym stopniu przyczyniła się do upowszechnienia archiwizacji danych. Napędy taśmowe to w porównaniu do popularnych nagrywarek urządzenia bardziej niezawodne, bezpieczne i zapewniające większą pojemność pojedynczego nośnika

UC-100

Krótki test karty rozszerzającej USB

Dysk na łańcuchu

Krótki test jednego z pierwszych dysków twardych przeznaczonych do współpracy z interfejsem USB

Cztery głowy smoka

Krótki test karty graficznej do której można podłączyć 4 monitory, a przy dodatkowym jej rozszerzeniu nawet 16

Rodzina Maxtora

Na rynku pojawiła się seria dysków twardych firmy Maxtor - DiamondMax. Nowe urządzenia wykorzystują interfejs ATA-40/Ultra DMA. Rodzina, wykonana we wspólnej architekturze Maxtor Formula4, dzieli się na kilka linii, nieco odmiennych pod względem parametrów technicznych. Ideą Formula4 jest montowanie w napędach od jednego do czterech talerzy do zapisu informacji. W zależności od linii talerze różnią…

Superwizja

Krótki test urządzenia do zaistnienia w rzeczywistości wirtualnej
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.