Jakub Miśkiewicz

Z nami uratujesz każde nagranie!

Ratujemy analogowe skarby

Na płytach gramofonowych i kasetach jest wiele unikatowych nagrań, których próżno by szukać na krążkach CD-Audio. Posiadacze analogów nieraz zastanawiali się, jak uratować zapisane na nich utwory. CHIP podpowiada, jak się do tego zabrać.
Z nami przekonwertujesz dowoly plik multimedialny!

Konwersja filmów i muzyki

Właściwy format pliku dla dowolnego odtwarzacza uruchamianego jednym kliknięciem – tak powinny działać wieloformatowe konwertery plików multimedialnych. Przetestowaliśmy osiem takich aplikacji.
Przezorny zawsze zabezpieczony Cyberbezpieczeństwo

Optymalna ochrona

Rozpoczynamy operację "Bezpieczny komputer 2010" – nowe pakiety bezpieczeństwa obiecują idealną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem. Poprawa bezpieczeństwa ma nastąpić dzięki wykorzystaniu zupełnie nowych technologii. Sprawdziliśmy, czy aplikacje rzeczywiście potrafią stawić czoło wszystkim zagrożeniom.
Instalujemy Windows 7 z pendrive'a Desktopy i laptopy

Zainstaluj Windows 7 z pendrive’a

Windows 7 możemy kupić w wersji pudełkowej na płycie DVD bądź jako system operacyjny zainstalowany na nowych urządzeniach. Właściciele nieco starszych netbooków pragnący przesiąść się na "Siódemkę" przeważnie nie mają napędu DVD. Rozwiązanie: zainstalujmy system Windows 7 z pendrive'a.
Miniaplikacje możemy teraz umieszczać dokładnie w tym miejscu Pulpitu, w którym chcemy.

Siódemka w praktyce

Czasami mniej znaczy więcej. Słowa te pasują do interfejsu Windows 7. Jeśli masz wrażenie, że nie jesteś jeszcze gotowy na "Siódemkę" – pokażemy, jakie nowości zobaczysz na Pulpicie, w menu Start i na Pasku zadań.
Programy i systemy

Szczęśliwa Siódemka

Oto Windows, na jaki czekaliśmy! Nasz test pokazuje, że Windows 7 jest znacznie lepszy od Visty i XP. Z myślą o wszystkich, którzy planują przesiąść się z wysłużonego XP i ślamazarnej Visty, uchylamy rąbka tajemnicy i zdradzamy, czego się spodziewać.
Jak bezpowrotnie usuwać poufne dane.

Najlepsze niszczarki plików

Aplikacje niszczące dane powinny usunąć poufne pliki z dysku twardego raz na zawsze. Publikujemy wyniki testu przeprowadzonego specjalnie dla CHIP-a przez profesjonalne laboratorium odzyskiwania danych.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.