Jarek Niemyjski

Asus PX 20 Nova Lite

Komputer barebone Asus PX 20 Nova Lite

Domowy komputer bardzo często odgrywa rolę centrum rozrywki – za sprawą przechowywanej na dysku kolekcji muzyki i filmów. Gdy jednak zamierzamy obejrzeć coś w większym gronie i w innym pomieszczeniu, przeszkodą stają się gabaryty stacjonarnego peceta i konieczność przełączania wszystkich kabli. W związku z tym rośnie zapotrzebowanie na wydajne komputery o małych gabarytach.
W-LAN Wireless Audio Receiver 70SB112000002

Odbiornik dźwięku W-LAN Wireless Audio Receiver 70SB112000002

Każda impreza w domu czy to mała, czy duża nie może obejść się bez muzyki. Ale ciężko jest puszczać muzykę z jednego pokoju, tak żeby było ją słychać w drugim. Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie Creative Wireless Receiver. Urządzenie niewielkie, lekkie, a potrafiące dać wiele przyjemności.
Toshiba Satellite P300D-10U Desktopy i laptopy

Notebook Toshiba Satellite P300D-10U

Coraz częściej użytkownicy zabierają swoje notebooki praktycznie wszędzie gdzie się wybierają. Do tego celu najlepiej pasują niewielkie komputery, które są lekki i łatwo je można przenieść. Mają dużo zalet, ale jedną wadę – niezbyt wygodnie ogląda się na nich filmy czy też zdjęcia. Sprzętem odpowiednim do tego typu zadań bez wątpienia jest Toshiba Satellite P300D-10U.
Logitech Illuminated 920-001175

Klawiatura Logitech Illuminated 920-001175

Na rynku pojawiła się nowa klawiatura Logitech Illuminated o podświetlanych przyciskach i niezwykle intrygującym wyglądzie. Przy jej pomocy można korzystać z peceta bez potrzeby włączania w nocy oświetlenia.
EasyTouch ET-191 Desktopy i laptopy

Podstawka do notebooków EasyTouch ET-191

Bardzo często bywa tak, że pracując na notebooku, siedzimy w dość nienaturalnej pozycji. Użytkownik jest zgarbiony, dłonie szybko się męczą, a praca staje się nieefektywna. Wtedy z pomocą przychodzi firma EasyTouch i wypuszcza na rynek podstawkę do notebooków ET-191.
Gigabyte Posejdon 310

Obudowa Gigabyte Posejdon 310

Wybór obudowy to prawdopodobnie jeden z najtrudniejszych kroków, gdy zabieramy się za budowanie peceta. Rynek jest przepełniony różnorodnymi konstrukcjami, lepszymi i gorszymi.
Fujitsu-Siemens Amilo PA3515 Desktopy i laptopy

Notebook Fujitsu-Siemens Amilo PA3515

Koncern Fujitsu-Siemens zaprezentował notebooka zbudowanego na bazie najnowszej platformy mobilnej AMD o nazwie kodowej Puma. W efekcie otrzymaliśmy komputer ze zintegrowanym układem graficznym, ale oferujący dobrą wydajność.
Aristo Slim S100 Desktopy i laptopy

Notebook Aristo Slim S100

Aristo Slim S100 to kolejny produkt rodzimej firmy Comes. Niewielki notebook o wymiarach 30×22×4 cm i matrycy o przekątnej 12 cali doskonale nadaje się do przenoszenia oraz pracy poza biurem.
Asus P750 Smartfony i tablety

Palmofon Asus P750

W dzisiejszych czasach miniaturyzacja elektroniki jest coraz bardziej powszechna. Pojawia się coraz więcej małych przenośnych notebooków i telefonów.
Asus R2E

UMPC Asus R2E

Asus R2E to komputer złożony z niewielkiego 7-calowego ekranu dotykowego, kilku przycisków rozmieszczonych dookoła niego i dużej, ciężkiej baterii. Wydawałoby się, że to nic ciekawego – a jednak zwraca na siebie uwagę.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.