Jarek Niemyjski

Asus PX 20 Nova Lite Recenzje

Komputer barebone Asus PX 20 Nova Lite

Domowy komputer bardzo często odgrywa rolę centrum rozrywki – za sprawą przechowywanej na dysku kolekcji muzyki i filmów. Gdy jednak zamierzamy obejrzeć coś w większym gronie i w innym pomieszczeniu, przeszkodą stają się gabaryty stacjonarnego peceta i konieczność przełączania wszystkich kabli. W związku z tym rośnie zapotrzebowanie na wydajne komputery o małych gabarytach.
W-LAN Wireless Audio Receiver 70SB112000002 Recenzje

Odbiornik dźwięku W-LAN Wireless Audio Receiver 70SB112000002

Każda impreza w domu czy to mała, czy duża nie może obejść się bez muzyki. Ale ciężko jest puszczać muzykę z jednego pokoju, tak żeby było ją słychać w drugim. Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie Creative Wireless Receiver. Urządzenie niewielkie, lekkie, a potrafiące dać wiele przyjemności.
Toshiba Satellite P300D-10U Napędy wirtualne

Notebook Toshiba Satellite P300D-10U

Coraz częściej użytkownicy zabierają swoje notebooki praktycznie wszędzie gdzie się wybierają. Do tego celu najlepiej pasują niewielkie komputery, które są lekki i łatwo je można przenieść. Mają dużo zalet, ale jedną wadę – niezbyt wygodnie ogląda się na nich filmy czy też zdjęcia. Sprzętem odpowiednim do tego typu zadań bez wątpienia jest Toshiba Satellite P300D-10U.
Logitech Illuminated 920-001175 Recenzje

Klawiatura Logitech Illuminated 920-001175

Na rynku pojawiła się nowa klawiatura Logitech Illuminated o podświetlanych przyciskach i niezwykle intrygującym wyglądzie. Przy jej pomocy można korzystać z peceta bez potrzeby włączania w nocy oświetlenia.
EasyTouch ET-191 Napędy wirtualne

Podstawka do notebooków EasyTouch ET-191

Bardzo często bywa tak, że pracując na notebooku, siedzimy w dość nienaturalnej pozycji. Użytkownik jest zgarbiony, dłonie szybko się męczą, a praca staje się nieefektywna. Wtedy z pomocą przychodzi firma EasyTouch i wypuszcza na rynek podstawkę do notebooków ET-191.
Gigabyte Posejdon 310 Recenzje

Obudowa Gigabyte Posejdon 310

Wybór obudowy to prawdopodobnie jeden z najtrudniejszych kroków, gdy zabieramy się za budowanie peceta. Rynek jest przepełniony różnorodnymi konstrukcjami, lepszymi i gorszymi.
Fujitsu-Siemens Amilo PA3515 Napędy wirtualne

Notebook Fujitsu-Siemens Amilo PA3515

Koncern Fujitsu-Siemens zaprezentował notebooka zbudowanego na bazie najnowszej platformy mobilnej AMD o nazwie kodowej Puma. W efekcie otrzymaliśmy komputer ze zintegrowanym układem graficznym, ale oferujący dobrą wydajność.
Aristo Slim S100 Napędy wirtualne

Notebook Aristo Slim S100

Aristo Slim S100 to kolejny produkt rodzimej firmy Comes. Niewielki notebook o wymiarach 30×22×4 cm i matrycy o przekątnej 12 cali doskonale nadaje się do przenoszenia oraz pracy poza biurem.
Asus P750 Narzędzia do PDA

Palmofon Asus P750

W dzisiejszych czasach miniaturyzacja elektroniki jest coraz bardziej powszechna. Pojawia się coraz więcej małych przenośnych notebooków i telefonów.
Asus R2E Recenzje

UMPC Asus R2E

Asus R2E to komputer złożony z niewielkiego 7-calowego ekranu dotykowego, kilku przycisków rozmieszczonych dookoła niego i dużej, ciężkiej baterii. Wydawałoby się, że to nic ciekawego – a jednak zwraca na siebie uwagę.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.