Jarosław Niemyjski

KVM CS661 jest kompaktowym, prostym w obsłudze urządzeniem, które może w znaczny sposób ułatwić pracę na dwóch komputerach jednocześnie.

Wygodne kopiowanie danych

Niewielkie, lekkie urządzenie, ułatwiające kopiowanie danych pomiędzy dwoma komputerami. Przydatne, gdy w pobliżu nie ma pendrive'a, albo ma on za małą pojemność.
To dosyć pracujący wentylator w gustownej czarnej oprawie z funkcją podświetlenia.

Dodatkowe chłodzenie notebooka

Podstawka Enemax Aeolus CP001G-B jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy wyciskając ze swojego sprzętu maksimum możliwości, chcą zredukować niebezpieczeństwo jego przegrzania się.

Adapter PLC Linksys Powerline AV PLK300

Linsys Powerline AV PLK300 ułatwia zbudowanie sieci LAN w domu lub firmie. W skład zestawu wchodzą dwa adaptery PLC: jednoportowy i czteroportowy, które umożliwiają błyskawiczne stworzenie sieci LAN z wykorzystaniem naszych urządzeń.
Netgear HomePlugAV XAVB101

Adapter PLC Netgear HomePlugAV XAVB101

Dostęp do Internetu z każdego miejsca w domu? Marzenie! Niestety, nie zawsze do zrealizowania, szczególnie w sytuacjach, gdy sygnał Wi-Fi jest za słaby, a połączenie z łazienką wymaga samodzielnego prowadzenia kabli i dziurawienia ścian.
Media-Tech MT-6350

Bateria zewnętrzna Media-Tech MT-6350

Prędzej czy później wszyscy zetkniemy się z tym problemem: chodzi o ograniczony czas pracy na bateriach naszego mobilnego sprzętu elektronicznego. Wydawałoby się, że rozwiązanie jest banalne – wystarczy podłączyć urządzenie do gniazdka i doładować je.
Linksys WRT610N-EU

Router Linksys WRT610N-EU

W związku z rosnącą liczbą sieci bezprzewodowych i urządzeń wykorzystujących pasmo 2,4 GHz występują zakłócenia, pojawiają się problemy z połączeniami i zmniejsza się szybkość transmisji danych.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.