Jarosław Niemyjski

Tak testujemy rutery bezprzewodowe. Na schemacie znajdują się tylko wybrane pomiary.

Superszybkie rutery WLAN

300 Mb/s w sieci bezprzewodowej – tyle przewiduje teoria. Jednak w najlepszym wypadku uzyskamy tylko 125 Mb/s – tak wynika z naszych testów w profesjonalnym laboratorium. A jeżeli wybierzemy niewłaściwy ruter, możemy osiągnąć w porywach 4 Mb/s. Właśnie dlatego nie warto kupować w ciemno.
To dosyć pracujący wentylator w gustownej czarnej oprawie z funkcją podświetlenia.

Dodatkowe chłodzenie notebooka

Podstawka Enemax Aeolus CP001G-B jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy wyciskając ze swojego sprzętu maksimum możliwości, chcą zredukować niebezpieczeństwo jego przegrzania się.

Adapter PLC Linksys Powerline AV PLK300

Linsys Powerline AV PLK300 ułatwia zbudowanie sieci LAN w domu lub firmie. W skład zestawu wchodzą dwa adaptery PLC: jednoportowy i czteroportowy, które umożliwiają błyskawiczne stworzenie sieci LAN z wykorzystaniem naszych urządzeń.
Netgear HomePlugAV XAVB101

Adapter PLC Netgear HomePlugAV XAVB101

Dostęp do Internetu z każdego miejsca w domu? Marzenie! Niestety, nie zawsze do zrealizowania, szczególnie w sytuacjach, gdy sygnał Wi-Fi jest za słaby, a połączenie z łazienką wymaga samodzielnego prowadzenia kabli i dziurawienia ścian.
Media-Tech MT-6350

Bateria zewnętrzna Media-Tech MT-6350

Prędzej czy później wszyscy zetkniemy się z tym problemem: chodzi o ograniczony czas pracy na bateriach naszego mobilnego sprzętu elektronicznego. Wydawałoby się, że rozwiązanie jest banalne – wystarczy podłączyć urządzenie do gniazdka i doładować je.
Linksys WRT610N-EU

Router Linksys WRT610N-EU

W związku z rosnącą liczbą sieci bezprzewodowych i urządzeń wykorzystujących pasmo 2,4 GHz występują zakłócenia, pojawiają się problemy z połączeniami i zmniejsza się szybkość transmisji danych.
Asus PX 20 Nova Lite

Komputer barebone Asus PX 20 Nova Lite

Domowy komputer bardzo często odgrywa rolę centrum rozrywki – za sprawą przechowywanej na dysku kolekcji muzyki i filmów. Gdy jednak zamierzamy obejrzeć coś w większym gronie i w innym pomieszczeniu, przeszkodą stają się gabaryty stacjonarnego peceta i konieczność przełączania wszystkich kabli. W związku z tym rośnie zapotrzebowanie na wydajne komputery o małych gabarytach.
Toshiba Satellite P300D-10U Desktopy i laptopy

Notebook Toshiba Satellite P300D-10U

Coraz częściej użytkownicy zabierają swoje notebooki praktycznie wszędzie gdzie się wybierają. Do tego celu najlepiej pasują niewielkie komputery, które są lekki i łatwo je można przenieść. Mają dużo zalet, ale jedną wadę – niezbyt wygodnie ogląda się na nich filmy czy też zdjęcia. Sprzętem odpowiednim do tego typu zadań bez wątpienia jest Toshiba Satellite P300D-10U.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.