Jerzy Majdaniec

Przedstawiamy triki zwiększające zasięg WLAN Porady

Poradnik: Jak poprawić zasięg sieci WLAN

Nawet jeśli twoja sieć bazuje na tanim ruterze, to umiejętny tuning i kilka prostych trików pozwolą znacznie zwiększyć zasięg WLAN. Nareszcie będziesz miał Internet nawet w najdalszym kącie mieszkania!
Ten system jest dziurawy! Porady

760 luk bezpieczeństwa w twoim sofcie

Firefox, iTunes, Flash Player: najpopularniejsze programy są jednocześnie najbardziej niebezpieczne . Aby uszczelnić ich wszystkie luki, trzeba mieć albo bardzo dużo czasu, albo... nowe narzędzia z naszej płyty.
Porady

Aktualizacja firmware’u: Ulepsz swój sprzęt!

Nowe możliwości zupełnie za darmo? Tak! Przed wami poręczne kompendium aktualizacji firmware'u: w jakich urządzeniach warto podmieniać oprogramowanie i czy jest to trudne czy łatwe, ile można zyskać a ile stracić. Zapraszamy do czytania!
Z naszą pomocą stworzysz system idealny łączący cechy Windowsa, Mac OSa i Linuxa Linux

3 w 1: Windows + Mac OS X + Linux

Czy to piękne i szczupłe na ekranie to Windows? Tak, tyle że połączony z najlepszymi cechami rodem ze świata Apple'a i Linuksa w jeden perfekcyjny system.
Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakich programów unikać! Porady

Gorzka pigułka dla twego peceta

Cudowne narzędzia, które takimi nie są. Gdy egzotyczne programy do tuningu łącza DSL i podobne kurują system, często spowolnią go zamiast przyspieszać. CHIP pokazuje, które lekarstwa i metody faktycznie działają.
Porady

11 darmowych programów, które musisz mieć!

CHIP prezentuje superligę narzędzi tuningowych, które sprawią, że twój podrasowany Windows będzie lepszy niż zwycięska jedenastka aktualnych piłkarskich mistrzostw świata. I to bez wydawania choćby złotówki!
W tym oknie sprawdzimy, jaki program za pośrednictwem jakiego portu wysyła dane bądź je odbiera. Klikając link »Połączenia«, poznamy również adres IP odbiorcy. Bezpieczeństwo

Wszystko o firewallach

Pozostawiona sama sobie nie gwarantuje bezpieczeństwa. Dopiero strategia ochronna oparta na regułach sprawi, że zapora ogniowa zamieni nasz komputer w twierdzę nie do zdobycia.
CHIP udziela pierwszej pomocy Porady

Szybka pomoc przy utracie danych

Jeśli awarii ulegnie hardware, tracimy znacznie więcej niż tylko nośnik, znikają bowiem cenne dane. Uratują nas porady CHIP-a i odpowiednie programy, nawet wtedy gdy wszystko wydaje się już stracone.
Intel i T-Systems od września 2009 roku badają w DataCenter 2020 możliwości podniesienia efektywności energetycznej centrów obliczeniowych. Trendy

Farmy serwerów stają się ekologiczne

Tempo wzrostu popytu na moc obliczeniową rośnie wykładniczo. Pokazujemy, dzięki jakim technologiom centra obliczeniowe nie tylko zwiększają swoją efektywność energetyczną, ale jednocześnie odciążają środowisko naturalne.
Zrób z nami backup Porównania

Jak zabezpieczyć nasze cenne dane?

Najcenniejszym elementem komputera są przechowywane na nim dane. Ale gdy dysk zastrajkuje, zgromadzone na nim zdjęcia, filmy i utwory muzyczne trafiają do cyfrowego nieba. Pokazujemy, jak tego uniknąć skutecznie i bez stresu.
Nazywam się profesor PDF. Zapraszam na wykład o mnie. Porady

PDF w pytaniach i odpowiedziach

To nieprawda, że pliki PDF można tworzyć wyłącznie za pomocą drogiego oprogramowania. W tekście odpowiadamy na najważniejsze pytania dotyczące darmowego przygotowywania i zabezpieczania PDF-ów.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.