Krzysztof Bogacki

Gry przygodowe

Telltale Games upada

Studio odpowiedzialne za gry takie jak "The Wolf among us" czy tytuły oparte o licencje seriali "Gra o Tron" czy "The Walking Dead" zamyka znaczną część swoich działań.
intel Procesory

CHIP: punkty milowe w półwieczu Intela

Producent procesorów obchodził urodziny zorganizowane w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Przy tej okazji przypominamy najważniejsze wydarzenia z 50-letniej już drogi amerykańskiej firmy. A ta rozpoczęła się od pamięci RAM i procesora do kalkulatorów.
Obudowy i zasilacze

PORADNIK: jak wybrać zasilacz komputerowy?

Zasilacz jest tak naprawdę jedną z najważniejszych części komputera. Często traktowaną po macoszemu, a przecież niejednokrotnie decydującą o "życiu i śmierci". Komputera oczywiście. Podpowiadamy więc, na co zwrócić uwagę wybierając ten komponent.

Dwa nowe budżetowe telefony Meizu

Meizu V8 i V8 Pro to dwa nowe modele chińskiego producenta, ponownie wchodzącego na polski rynek. To telefony niedrogie, które mogą być ciekawą alternatywą np. dla serii Xiaomi Redmi.
Procesory

Ampere eMag – nowy serwerowy ARM

Producent procesorów Ampere zapowiedział ambitne plany dotyczące rozwiązań dla centrów danych. Nowe układy eMag są z pewnością wydajne, a przy tym przemawiała za nimi cena. Nowymi układami już zainteresowało się m.in. Lenovo.
Xiaomi Redmi Note 6 Smartfony

NEWS: 6,26” ekran plus 4 aparaty w Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Xiaomi Redmi Note 6 Pro nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, ale w Indiach pojawił się przeciek ze zdjęciami i specyfikacją urządzenia. Uwagę zwraca przede wszystkim duży wyświetlacz o proporcjach 19:9 i optyka - 20 + 2 MP oraz 12 + 5 MP. Kamera o wyższej rozdzielczości będzie z przodu.

Google rozpoczyna współpracę z Renault, Nissanem i Mitsubishi

Do milionów samochodów trzech marek Google wprowadzi system informacyjno-rozrywkowy oparty na Androidzie. System nowej generacji (na razie jeszcze bez nazwy) pojawi się na wyświetlaczach na deskach rozdzielczych aut Renault, Nissana i Mitsubishi już w 2021 roku.