Krzysztof Bogacki

Smartfony i tablety

Samsung Galaxy Note 10 Pro będzie miał 5G i nowy SoC

Za kilka miesięcy, pod koniec wakacji, Samsung zapewne pokaże kolejną odsłonę swoich smartfonów z serii Galaxy Note. Te duże flagowce to oczywiście produkt dla szczególnie wymagających, jednakże często są platformą dla prezentacji nowych SoC Samsunga. Na forum XDA wyciekły informacje w sprawie nadchodzącego układu.
Sprzęt i akcesoria

Intel Core i7-1065G7 – pierwsze wyniki wydajności

Nowe, wykonane w litografii 10 nm procesory Intel Core z serii Ice Lake miały już wprawdzie swoją premierę, ale ta była dość nietypowa - bez podania szczegółów, bez gotowych produktów. Teraz pojawiają się wyniki wydajności procesora Core i7-1065G7 potwierdzające, że Intel miał rację chwaląc się dużym wzrostem IPC.
Smartfony i tablety

Gamingowy smartfon Vivo

Chińska marka wprowadza model Vivo Z1 Pro skierowany do graczy. Co jest w nim "gamingowego"? Przede wszystkim specjalne elementy poprawiające nie tylko wydajność iGPU, ale też... połączenia sieciowego.
ssd M.4 Sprzęt i akcesoria

SSD M.4 – nowy standard dla szybkich pamięci?

Podczas niedawnego Computexu show ukradli giganci branży - AMD i Intel. Ale bardziej dociekliwi uczestnicy targów w Tajpej zwrócili uwagę na nośniki SSD korzystające z PCIe 4.0. Okazuje się, że pojawił się tam nośnik w standardzie M.4 korzystający z ośmiu linii PCIe 3.0. Jak jest zbudowany?
Gry i filmy

E3 2019: Nadchodzi epoka streamingu gier

Streaming gier to jedna z najgorętszych zapowiedzi Microsoftu i Google podczas tegorocznych targów gamigowych w Los Angeles. Co jeszcze można "wyczytać" z tegorocznego E3? Przyglądamy się kończącym się targom gier i cyfrowej rozrywki.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.