Krzysztof Kania

Prędkość ponadpotrzebna

Czy w godzinę można nagrać 10 płyt CD-R? Urządzenia o takich możliwościach pojawiły się już na rynku i wcale nie są drogie.

Domowe podglądanie

Co potrafi urządzenie łączące w sobie funkcje kamery internetowej oraz prostego aparatu cyfrowego? Czy mniejsza kamera potrafi mniej?

Cyfrowe negatywy

Aby otrzymać zdjęcia w postaci elektronicznej bez aparatu cyfrowego, wystarczy zaopatrzyć się w skaner do slajdów. Wywołany film można zeskanować pomijając czasochłonny i kosztowny proces wywoływania zdjęć.

Teoria sterowania

Przyzwyczailiśmy się do sterowania w grach za pomocą klawiatury, bądź myszy. Jednak prawdziwą frajdę i swobodę konfiguracji dają dopiero wyspecjalizowane manipulatory.

Szpiegowski ekwipunek

Aby stać się właścicielem prostego aparatu cyfrowego czy kamery zdolnej zarejestrować kilka sekund ruchomego obrazu, wcale nie trzeba wydawać tysięcy złotych. Dzięki urządzeniom takim jak Trust [email protected] każdy może zabawić się w szpiega, fotografując ukratki

Drogi złom… czy tylko?

Okazuje się, że dla mało znanego systemu operacyjnego jakim jest BeOS istnieją już bogate biblioteki oprrogramowania
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.