Krzysztof Kruszyński

MSTBoot 4.2

Gdy musisz korzystać z kilku systemów operacyjnych, a przerażają Cię skomplikowane pliki konfiguracyjne linuksowego LILO, sprawdź, czy nie wystarczy zainstalować MSTBoot 4.2.

AltDesk 1.2

W przeciwieństwie do linuksowców użytkownicy Windows dysponują tylko jednym pulpitem. AltDesk to idealny sposób dla osób pracujących z wieloma aplikacjami.

Rozmowna sieć

Na rynku komunikatorów internetowych już dawno zrobiło się ciasno. Istnieją jednak rozwiązania, które są atrakcyjne dzięki temu, że nie skazują użytkowników na korzystanie z serwerów internetowych i mogą pracować w sieci lokalnej.

WinZip 8.0

Jak skutecznie zmiejszyć zawartość katalogu, jeśli nie chce się on zmieścić na dyskietce? Co zrobić, by nie wysyłać wielomegabajtowych załączników? Oczywiście skompresować. Oto klasyk wśród programów do pakowania - najnowsza wersja popularnego WinZipa!

Nasz uroczy informator

Wydobycie informacji o konfiguracji sprzętowej czy wydajności naszego peceta jest zadaniem przerastającym umiejętności mniej doświadczonych użytkowników. W sukurs idą im aplikacje typu SiSoft Sandra.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.