laboratorium

Napędy wirtualne

Król notebooków – MacBook Pro Retina

MacBook Pro Retina firmy Apple podczas testu zdeklasował kompletnie konkurencję. Super-ostry wyświetlacz, mocny procesor Ivy Bridge oraz szybka jak błyskawica karta graficzna Geforce zapewniają mu miejsce wśród najlepszych laptopów. Najwyższa jakość kosztuje jednak niemało.
Benchmarki

Jednostronna ewolucja

AMD pokazało drugą generację swoich APU o kodowej nazwie Trinity. Jest ona pomyślana jako konkurencja dla mobilnych procesorów Ivy Bridge Intela i ma zapewnić więcej mocy graficznej przy niższym zużyciu prądu. Nasz test dowodzi, że jednak nie wszystkie elementy tego APU stanowią krok do przodu.
Recenzje

Silna konkurencja iPod-a touch

Kiedy mówi się o odtwarzaczu MP3, najczęściej pada nazwa iPod. Sony zamierza położyć kres dominacji Apple w tej dziedzinie i oferuje urządzenie NWZ-Z1050 – porządny i elegancki odtwarzacz multimedialny z dużym wyświetlaczem oraz systemem operacyjnym Android. Przetestowaliśmy tego Walkmana.
Recenzje

Najlepszy czytnik e-książek!

Amazon zaktualizował swój ulubiony czytnik e-książek. Od kwietnia dostępna jest nowa wersja Kindle'a, którą teraz można obsługiwać również palcami. Sprawdziliśmy jak wygląda lektura przy pomocy tego urządzenia i doradzamy Wam, czy opłaca się zaopatrzyć w nowego Kindle Touch 3G.
Komputer, który naładuje twój telefon bez konieczności podłączania go kabelkiem Napędy wirtualne

Nowy ultrabook Lenovo – przedpremierowo tylko u nas!

Lenovo udostępniło nam do testów wstępnych prawie finalny egzemplarz nowego ultrabooka IdeaPad U300s. Przedstawiciele handlowi już przed premierą wymieniają różne modele IdeaPad-u U300s, w przedziałach cenowych od około 4500 zł do ponad 6000 zł. Daty premiery Lenovo jeszcze nie ustaliło, ale my spodziewamy się, że nastąpi to w połowie grudnia.
Recenzje

Sony Tablet P – kompaktowy, składany tablet

Jeżeli szukacie tabletu, który przede wszystkim ma być poręczny, niecodzienny Tablet P produkcji Sony z podwójnym, wyświetlaczem, który można złożyć jak gazetę, może być właściwym urządzeniem dla Was. W CHIP-ie przetestowaliśmy szczegółowo jego model przedprodukcyjny.
Recenzje

Test praktyczny: Samsung Galaxy Tab 10.1 (GT-P7500)

Galaxy Tab 10.1 nie jest jeszcze standardowym urządzeniem Samsunga. Jednak ten producent otworzył przed prasą drzwi i pokazał pierwsze, próbne egzemplarze urządzeń, które prawdopodobnie będą stanowiły największą konkurencje dla iPad-a.

Procesory

Poniżej wyjaśniamy jak testujemy w laboratorium procesory.

Karty graficzne

Poniżej wyjaśniamy jak testujemy w laboratorium karty graficzne.
Recenzje

Testujemy tablet Acer Iconia Tab A500

Acer Iconia Tab A500 to tablet z systemem Android 3.0, który oferuje wysoką wydajność, dobry wyświetlacz HD, świetne wyposażenie i elegancki wygląd. Jednak Android Honeycomb nie działa jak należy i zawodzi podczas odtwarzania wideo.
Recenzje

Najnowszy tablet Samsunga: Galaxy Tab 10.1 (GT-P7100)

Trochę większy, ale lżejszy niż iPad 2, poza tym ma 8-megapikselowy aparat cyfrowy oraz obsługę UMTS – taki właśnie jest nowy Samsung Galaxy Tab 10.1. Czy to jednak wystarczy, żeby odebrać firmie Apple klientów kupujących tablety? Zobaczcie test...
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.