laboratorium

Desktopy i laptopy

Król notebooków – MacBook Pro Retina

MacBook Pro Retina firmy Apple podczas testu zdeklasował kompletnie konkurencję. Super-ostry wyświetlacz, mocny procesor Ivy Bridge oraz szybka jak błyskawica karta graficzna Geforce zapewniają mu miejsce wśród najlepszych laptopów. Najwyższa jakość kosztuje jednak niemało.
Desktopy i laptopy

Jednostronna ewolucja

AMD pokazało drugą generację swoich APU o kodowej nazwie Trinity. Jest ona pomyślana jako konkurencja dla mobilnych procesorów Ivy Bridge Intela i ma zapewnić więcej mocy graficznej przy niższym zużyciu prądu. Nasz test dowodzi, że jednak nie wszystkie elementy tego APU stanowią krok do przodu.

Silna konkurencja iPod-a touch

Kiedy mówi się o odtwarzaczu MP3, najczęściej pada nazwa iPod. Sony zamierza położyć kres dominacji Apple w tej dziedzinie i oferuje urządzenie NWZ-Z1050 – porządny i elegancki odtwarzacz multimedialny z dużym wyświetlaczem oraz systemem operacyjnym Android. Przetestowaliśmy tego Walkmana.

Najlepszy czytnik e-książek!

Amazon zaktualizował swój ulubiony czytnik e-książek. Od kwietnia dostępna jest nowa wersja Kindle'a, którą teraz można obsługiwać również palcami. Sprawdziliśmy jak wygląda lektura przy pomocy tego urządzenia i doradzamy Wam, czy opłaca się zaopatrzyć w nowego Kindle Touch 3G.
Komputer, który naładuje twój telefon bez konieczności podłączania go kabelkiem Desktopy i laptopy

Nowy ultrabook Lenovo – przedpremierowo tylko u nas!

Lenovo udostępniło nam do testów wstępnych prawie finalny egzemplarz nowego ultrabooka IdeaPad U300s. Przedstawiciele handlowi już przed premierą wymieniają różne modele IdeaPad-u U300s, w przedziałach cenowych od około 4500 zł do ponad 6000 zł. Daty premiery Lenovo jeszcze nie ustaliło, ale my spodziewamy się, że nastąpi to w połowie grudnia.
Smartfony i tablety

Sony Tablet P – kompaktowy, składany tablet

Jeżeli szukacie tabletu, który przede wszystkim ma być poręczny, niecodzienny Tablet P produkcji Sony z podwójnym, wyświetlaczem, który można złożyć jak gazetę, może być właściwym urządzeniem dla Was. W CHIP-ie przetestowaliśmy szczegółowo jego model przedprodukcyjny.

Procesory

Poniżej wyjaśniamy jak testujemy w laboratorium procesory.

Karty graficzne

Poniżej wyjaśniamy jak testujemy w laboratorium karty graficzne.
Smartfony i tablety

Testujemy tablet Acer Iconia Tab A500

Acer Iconia Tab A500 to tablet z systemem Android 3.0, który oferuje wysoką wydajność, dobry wyświetlacz HD, świetne wyposażenie i elegancki wygląd. Jednak Android Honeycomb nie działa jak należy i zawodzi podczas odtwarzania wideo.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.