Magdalena Bugajska

Gdzie jest ta książka?

Posiadacze dużych zbiorów książek zapewne często mają problem z utrzymaniem porządku w swych bibliotekach. Program Biblos sprawdzi się jednak także w prawdziwej bibliotece...

I enjoy English!

Język angielski każdy znać musi. Warto zacząć się go uczyć już od najmłodszych lat - na przykład wykorzystując do tego odpowiedni program multimedialny. Jak jednak wybrać ten najodpowiedniejszy dla naszego malucha?

Oto moja wizytówka!

Przedstawiając się, nie wypada nie mieć własnej wizytówki. Gdy chcemy przygotować takie karteczki samodzielnie, zamiast rozbudowanych narzędzi graficznych możemy użyć taniego programu Wizytówka 2003

Przede wszystkim porządek!

Posiadacze dużych kolekcji płyt CD często narzekają na problemy ze znalezieniem konkretnego utworu. Dobrym lekarstwem na ich problemy jest Nyke Audio Center. Ten program umie jednak wiecej...

Ruszamy na zakupy

Ceny płyt z muzyką rosną, książki też nie należą do najtańszych. Jeśli nie chcemy korzystać z plików MP3, pozostają zakupy - najlepiej przez Internet. Sieciowe księgarnie są przecież tańsze

Komu konto?

Jedną z najpopularniejszych usług internetowych są darmowe skrzynki pocztowe. Czy rzeczywiście nie musimy nic za nie płacić? Kiedy warto wydać parędziesiąt złotych na komercyjne konto?

Utrzymać kontakt

Coraz więcej spotkań, kontaktów i spraw do załatwienia. Jak o tym wszystkim pamiętać? Zainstalować program do zarządzania informacją osobistą! Może to być np. Draco Organizer, który za mniej niż 60 zł oferuje niemal tyle, ile Outlook.

Book Organizer Deluxe 2.0

Moja domowa biblioteczka zajmuje cztery wysokie regały. Książek byłoby pewnie więcej, ale nie potrafię policzyć, ile przepadło, pożyczonych "na wieczne nieoddanie". Rozwiązaniem takich problemów jest program Book Organizer Deluxe, przeznaczony dla właścicieli dużych księgozbiorów i małych bibliotek

W zdrowym ciele…

Komputer i zdrowie oraz fitness? Czemu nie! Odpowiednie programy ułatwią Wam trening oraz ułożenie właściwej diety. A reszta już w Waszych rękach i... nogach.

Multiszperacze

Wszyscy szukamy informacji w Internecie. Nie da się ukryć, że najczęściej korzystamy z Google'a. Może zatem warto się zainteresować multiwyszukiwarkami?

PIT-y dla leniwych

Konieczność rozliczenia się z fiskusem co roku spędza nam sen z powiek. Można sobie nieco ułatwić życie, korzystając z komputera. Czy należy jednak w pełni zaufać wirtualnemu doradcy podatkowemu?

Pamiętaj I Myśl

Gdy kolejny raz zapomniałeś o ważnym spotkaniu, nie zapłaciłeś na czas rachunków lub przegapiłeś fajny koncert, warto zlecić obowiązek pamiętania o Twoich terminach komuś bardziej niezawodnemu - pecetowi.

Sekrety Ziół

Jakże często programy multimedialne występują w roli książek. Tyle że nieco ulepszonych - z dźwiękami i filmami w środku. Jak jest w przypadku leksykonu Sekrety Ziół?

3D Gamemaker PL

Gdy już przeszedłeś wszystkie poziomy w Quake'u i Unrealu, możesz sam spróbować "napisać" podobną grę. Jak? To proste! Wystarczy użyć Gamemakera.

Byle do pierwszego…

Czy można tak gospodarować domowym budżetem, by pod koniec miesiąca na koncie nie świeciła pustka? Tak, jeśli skorzystamy z jednego z programów do zarządzania finansami.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.