Marcin Bobiński

Sejf w komputerze

Podstawą bezpieczeństwa jest zachowanie w tajemnicy poufnych danych. Przesyłane przez Internet dokumenty są narażone na podglądanie. Jednak może temu zapobiec prosty program EasyCrypto Deluxe.

Pomoc poszukiwana

Nowy Internetowy Poszukiwacz niczym agent zrobi dla nas wywiad wśród wielu wyszukiwarek i przedstawi wyniki poszukiwań w jednym miejscu.

Kryć się, szef idzie!

Znów naraziłeś się szefowi, bo ten nakrył Cię na graniu w trakcie pracy? Don't Panic! ­ ta nazwa mówi sama za siebie. Po zainstalowaniu tej aplikacji żadne niepożądane okienko nie zostanie już zauważone przez przełożonego, a koledzy na czas zostaną powiad

Na co komu papier?

W wielu zastosowanich elektroniczne dokumenty zaczynają wypierać tradycyjne druki. Jeżeli sami też nie jesteśmy zwolennikami papieru, powinniśmy sprawdzić, do czego może się przydać opisywany "zabójca papieru".

Programy na łańcuchu

Osoby przyzwyczajone do pracy z profesjonalnym systemem Windows NT często bez skutku poszukują odpowiedników niektórych jego funkcji w domowej wersji Okienek. Przekonajmy się, jakie możliwości oferuje program Amn Task Manager.

Co tu dużo klikać?

Powszechnie wiadomo, że praca z systemem Windows nie należy do skomplikowanych zadań. Większość czynności można tu wykonać za pomocą myszki. Mimo to powstają aplikacje tworzone z myślą o użytkownikach, których męczy ciągłe wskazywanie i klikanie. Bogactwo ustawień PowerPro świadczy o możliwościach tego niepozornego programu. Jednym z takich "upraszczaczy" jest PowerPro. Po pierwszym uruchomieniu programu na…
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.