Marcin Dąbrowski

Zamiast [F6]

Wyboraźcie sobie, że własnie pobraliście z Sieci ponad 200 plików i wszyskie wymagają zmiany nazwy. Polecany przez nas program Magic File Renamer może być w tym bardzo pomocny.

Z papryczką lub bez

Eudora przez długi czas stanowiła wzór do naśladowania dla wielu programistów tworzących aplikacje obsługujące pocztę elektroniczną. Duże możliwości oraz ergonomia obsługi tej aplikacji stały się niemal przysłowiowe w komputerowym światku. Obecnie dostępna jest już piąta wersja programu. Czy projektantom z firmy Qualcomm po raz kolejny udało się sprostać oczekiwaniom użytkowników poczty elektronicznej?

Nie zawsze musi być Access

Chcąc utworzyć bazę danych gromadzonych przez lata płyt CD czy elektroniczną książkę adresową, stosujemy zazwyczaj dwa rozwiązania. Pierwsze polega na szukaniu w Internecie shareware'owego programu ściśle odpowiadającego naszym wymaganiom. Można też użyć jednej z dostępnych baz danych (na przykład Accessa) i samodzielnie zaprojektować relacje, tabele oraz kwerendy i formularze. W tym drugim przypadku osoby biegłe…
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.