Marek Grzybowski

Porównania

Najlepszy odtwarzacz multimedialny dla ciebie to…

Odtwarzacze multimedialne to coraz bardziej zaawansowane urządzenia obsługujące wiele formatów plików, a często również pozwalające korzystać z rozmaitych serwisów internetowych. W naszym rankingu znalazło się aż66 modeli, czyli większość spośród wszystkich tego typu urządzeń znajdujących się na polskim rynku.
IT w małej i średniej firmie

Brother HL-2270DW

Monochromatyczna drukarka laserowa oferująca wydruki o bardzo dobrej jakości. Prędkość druku wysoka w podstawowej rozdzielczości i niezbyt zadowalająca w rozdzielczości interpolowanej do 2400×600 (tryb HQ1200). Bogata funkcjonalność sterownika, stosunkowo wysokie koszty druku. Interfejsy WLAN.
IT w małej i średniej firmie

Brother HL-2250DN

Monochromatyczna drukarka laserowa oferująca wydruki o bardzo dobrej jakości. Prędkość druku wysoka w podstawowej rozdzielczości i niezbyt zadowalająca w rozdzielczości interpolowanej do 2400×600 (tryb HQ1200). Bogata funkcjonalność sterownika, stosunkowo wysokie koszty druku. Dupleks oraz karta
WŁĄCZ SIĘ DO GRY

Optoma HD67N

Projektor o rozdzielczości podstawowej 1280×720 wykorzystujący technologię DLP. Możliwość wyświetlania obrazu stereoskopowego (3D). Podświetlane na niebiesko klawisze pilota zdalnego sterowania. Szybkie wyłączanie (10 s).
WŁĄCZ SIĘ DO GRY

Optoma HD20LV

Projektor o rozdzielczości podstawowej 1920×1080 wykorzystujący technologię DLP. Bogaty zestaw złączy, w tym dwa wejścia HDMI. Podświetlane na niebiesko klawisze pilota zdalnego sterowania. Brak wbudowanego głośnika.
Zwycięzca w kategorii POWER: Vivitek D935VX. Cena: 3090 zł. Porównania

Test 60 projektorów biznesowych

Nasz ranking obejmuje 60 projektorów biznesowych, których cena nie przekracza 4500 zł. Wskazujemy, czym się kierować przy zakupie tych urządzeń i na które parametry warto zwracać uwagę.
Microlab Solo6c sprzedawane są wraz z pilotem Recenzje

Microlab Solo6c – dobre stereo

Porządnie wykonane głośniki komputerowe z wbudowanym wzmacniaczem stereo. Bardzo dobry stosunek jakości brzmienia i ergonomii do ceny. Do sterowania służy niewielki bezprzewodowy pilot na podczerwień.
Dyski twarde

Obudowa na dysk twardy ICY Box IB-MP3010HW

ICY Box wymaga do pracy dodatkowego wyposażenia w postaci 3,5-calowego dysku twardego z interfejsem SATA, który po sformatowaniu pozwoli nam odtwarzać pliki wideo (MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, XviD), muzykę (MP2, MP3, Ogg Vorbis i WMA) oraz wyświetlać obrazy (JPG i BMP) bezpośrednio z dysku twardego lub pamięci flash podłączonej przez port USB.
BenQ MP522 ST Recenzje

Projektor BenQ MP522 ST

Projektor BenQ MP522 ST to jedno z niewielu urządzeń, które zostały wyposażone w specjalny obiektyw umożliwiający wyświetlenie dużego obrazu z małej odległości. Przykładowo obraz o przekątnej 48" uzyskamy, oddalając projektor od ściany (ekranu) jedynie o 87 cm.
Creative N400 Recenzje

Głośniki Creative N400

Głośniki N400 firmy Creative należące do rodziny X-Fi, po zainstalowaniu przez nas sterowników i podłączeniu do komputera przez złącze USB, są widziane w Windows jako dodatkowa karta dźwiękowa.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.