Marek Grzybowski

Najlepszy odtwarzacz multimedialny dla ciebie to…

Odtwarzacze multimedialne to coraz bardziej zaawansowane urządzenia obsługujące wiele formatów plików, a często również pozwalające korzystać z rozmaitych serwisów internetowych. W naszym rankingu znalazło się aż66 modeli, czyli większość spośród wszystkich tego typu urządzeń znajdujących się na polskim rynku.
Firma mała i duża

Brother HL-2270DW

Monochromatyczna drukarka laserowa oferująca wydruki o bardzo dobrej jakości. Prędkość druku wysoka w podstawowej rozdzielczości i niezbyt zadowalająca w rozdzielczości interpolowanej do 2400×600 (tryb HQ1200). Bogata funkcjonalność sterownika, stosunkowo wysokie koszty druku. Interfejsy WLAN.
Firma mała i duża

Brother HL-2250DN

Monochromatyczna drukarka laserowa oferująca wydruki o bardzo dobrej jakości. Prędkość druku wysoka w podstawowej rozdzielczości i niezbyt zadowalająca w rozdzielczości interpolowanej do 2400×600 (tryb HQ1200). Bogata funkcjonalność sterownika, stosunkowo wysokie koszty druku. Dupleks oraz karta

Optoma HD67N

Projektor o rozdzielczości podstawowej 1280×720 wykorzystujący technologię DLP. Możliwość wyświetlania obrazu stereoskopowego (3D). Podświetlane na niebiesko klawisze pilota zdalnego sterowania. Szybkie wyłączanie (10 s).

Optoma HD20LV

Projektor o rozdzielczości podstawowej 1920×1080 wykorzystujący technologię DLP. Bogaty zestaw złączy, w tym dwa wejścia HDMI. Podświetlane na niebiesko klawisze pilota zdalnego sterowania. Brak wbudowanego głośnika.
Microlab Solo6c sprzedawane są wraz z pilotem

Microlab Solo6c – dobre stereo

Porządnie wykonane głośniki komputerowe z wbudowanym wzmacniaczem stereo. Bardzo dobry stosunek jakości brzmienia i ergonomii do ceny. Do sterowania służy niewielki bezprzewodowy pilot na podczerwień.
Projektor firmy Acer okazał się najlepszy, choć wcale nie najdroższy. Z pewnością nie będziemy zawiedzeni jakością reprodukowanego przez niego obrazu, zużycie energii nie doprowadzi nas do ruiny, a przyjemności z oglądania filmów nie będzie zakłócać żaden hałas. Po prostu dobry wybór.

Prawdziwe kino za małe pieniądze

Projektory stały się na tyle niedrogie, że można już myśleć o sprawieniu sobie takiego urządzenia tylko po to, by rozkoszować się filmami w naprawdę wielkim formacie. Ale na co zwrócić uwagę, żeby rozkosz nie okazała się męczarnią? Przetestowaliśmy nowoczesne projektory wysokiej rozdzielczości i chętnie wam opowiemy, co z tego wynikło.
Sprzęt i akcesoria

Obudowa na dysk twardy ICY Box IB-MP3010HW

ICY Box wymaga do pracy dodatkowego wyposażenia w postaci 3,5-calowego dysku twardego z interfejsem SATA, który po sformatowaniu pozwoli nam odtwarzać pliki wideo (MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, XviD), muzykę (MP2, MP3, Ogg Vorbis i WMA) oraz wyświetlać obrazy (JPG i BMP) bezpośrednio z dysku twardego lub pamięci flash podłączonej przez port USB.
BenQ MP522 ST

Projektor BenQ MP522 ST

Projektor BenQ MP522 ST to jedno z niewielu urządzeń, które zostały wyposażone w specjalny obiektyw umożliwiający wyświetlenie dużego obrazu z małej odległości. Przykładowo obraz o przekątnej 48" uzyskamy, oddalając projektor od ściany (ekranu) jedynie o 87 cm.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.