Marek Lenarcik

Groza z Sieci

Czy dokonywanie ataków terrorystycznych za pomocą Internetu jest możliwe? Czy Polska jest zagrożona cyberterroryzmem? Na naszych łamach wypowiadają się na ten temat fachowcy z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, niezależni eksperci i hakerzy

Powiedz spamowi stop!

Spam to utrapienie niemal każdego internauty. Spam Bully to godna uwagi propozycja dla wszystkich tych, którzy nadal korzystają z programów Microsoft Outlook lub Outlook Express i boją się otwierać swoją skrzynkę pocztową w obawie przed zalewem spamu

Palmtop z dopalaniem

Choć palmtopy mają swoich zagorzałych wielbicieli, nawet oni muszą przyznać, że ich ukochane gadżety nie mogą konkurować z notebookami w zakresie funkcjonalności. A gdyby do palmtopa "doczepić" kilka modułów, zwiększających jego możliwości

Kolorowo, odlotowo

Niemożliwe staje się coraz częściej jak najbardziej realne. Tak jest m.in. w przypadku nowego produktu Nokii - N-Gage to telefon komórkowy, konsola do gry i odtwarzacz multimedialny w jednym

Ładny, ale…

Siemens SL55 to aparat mały, ładny i obsługujący wszystkie potrzebne zwykłemu człowiekowi technologie. Czy jednak korzystanie z niego jest wygodne?

Alcatel OT 525

Alcatel stara się zdobywać klientów, stale podwyższając poprzeczkę stawianą swoim produktom. Czy tendencja ta obowiązuje również w przypadku modelu OT 525?

Siemens S55

Siemens S55 to kolejny telefon sprzedawany wraz z cyfrowym aparatem fotograficznym. Siła S55 tkwi chyba jednak raczej w obsłudze nowoczesnych technologii, aniżeli we wspomnianym gadżecie.

W szeroki świat

Czasami "komórka" jest jedynym urządzeniem, które pozwala na podłączenie komputera do Sieci. Trzeba tylko zmusić do współpracy te dwa urządzenia.

Być w kontakcie

Telefon komórkowy, nawet ten najprostszy, można z powodzeniem wykorzystać do odbioru maili i komunikacji z Internetem. Podpowiadamy, jak to zrobić w każdej sieci komórkowej.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.