materiał promocyjny

Programy i systemy

Zapanuj nad swoimi wydatkami

Zapanowanie nad własnymi finansami może być trudne. Codzienne wydatki wydają się nieco wirtualne, aż do czasu gdy pod koniec miesiąca sprawdzasz stan konta. Jednak nawet wtedy, trudno jest szczegółowo przejrzeć wszystkie transakcje i zorientować się, na co wydaliśmy nasze pieniądze. Kawa przed pracą, obiad ze znajomymi i wyjście do kina, po prostu gubią się wśród…
Smartfony i tablety

Stała obniżka cen smartfonów Neffos od TP-LINK

Pierwsze smartfony od TP-LINK – linia Neffos – zostały pozytywnie przyjęte na rynku. Są solidnie zbudowane, działają płynnie i stabilnie. Na wielu polach deklasują konkurencję będąc mocną propozycją w tej klasie urządzeń. Teraz pojawia się kolejny argument za wyborem Neffosa: jeszcze niższa cena!
Gry i filmy

Samsung Soundbar: bo dźwięk ma ogromne znaczenie

Samsung swoimi tegorocznymi modelami soundbarów, czyli głośników multimedialnych stworzonych z myślą o telewizorach po raz kolejny udowadnia, że dźwięk podczas oglądania filmów czy relacji sportowych może być doskonały i dodaje emocji. Po intensywnych testach modeli HW- J8500 350W 9.1 i HW- K551 340W 3.1 możemy stwierdzić, że warto kupić któryś z powyższych. Dlaczego?
Smartfony i tablety

UMi Super już w przedsprzedaży

Podczas gdy topowi producenci mają problem, by zaproponować klientowi urządzenie o wydajnej specyfikacji i niskiej cenie, Chińczycy co rusz zaskakują nas swoimi produktami. Dziś do przedsprzedaży trafia kolejny godny uwagi flagowiec - UMi Super.
Gry i filmy

Płaski czy zakrzywiony?

Zbliżające się piłkarskie emocje to dobry pretekst, by w końcu wymienić nasz stary telewizor na nowszy model. Najlepiej pracujący w rozdzielczości UHD (4K) i z zakrzywionym ekranem. Dlaczego? Zobaczcie sami.
Sprzęt i akcesoria

Quantum Dot i HDR

Najnowsza linia telewizorów Samsung SUHD 2016 (4K) zachwyca spektakularnymi kolorami, które jeszcze nigdy nie były tak realistyczne, głębokie i naturalne. W tym roku postawiono na jeszcze większe odwzorowanie barw, lepszą gradację odcieni i niezwykle wysoką jasność. Jakie technologie stoją za perfekcyjną jakością obrazu w nowych telewizorach Samsung SUHD?
Sprzęt i akcesoria

Samsung SUHD KS9000 już w przedsprzedaży

Najnowsza linia telewizorów Samsung SUHD zaprezentowana została podczas międzynarodowych targów technologicznych CES 2016. Od 18 marca 2016 roku zakrzywiony telewizor Samsung SUHD KS9000 można zamówić w firmowych sklepach Samsung Brand Store i sklepie internetowym Samsung.
Sprzęt i akcesoria

Jak zaprojektować sieć biurową? Poradnik

Każdy przedsiębiorca boryka się z wieloma problemami z dziedziny IT. Jednym z nich jest budowa wydajnej, a zarazem bezpieczniej sieci komputerowej w biurze, która spełni szereg warunków niezbędnych do sprawnego funkcjonowania firmy i jednocześnie zapewni użytkownikom elastyczność działania i wysoki komfort (nie ma mowy o jakichkolwiek opóźnieniach czy przestojach). Niezwykle ważną kwestią jest także skuteczna…
Internet i sieci

Social media to dziś serce marketingu online

Media społecznościowe gromadzą ludzi, którzy publikują w nich swoje prywatne treści, ale dzielą się też reklamami różnych firm. Taki wirusowy sposób rozprzestrzeniania się treści może być szansą dla marki na zaistnienie w sieci i dotarcie do nowych konsumentów.
Cyberbezpieczeństwo

Nowe wersje rozwiązań ochronnych od ESET

Wśród nowości znalazła się funkcja ochrony bankowości internetowej, dostępna w ESET Smart Security. Dzięki niej program rozpoznaje kiedy użytkownik odwiedza witrynę banku lub serwisu płatniczego i automatycznie uruchamia strony www tego typu instytucji w odrębnej bezpiecznej przeglądarce.
Obraz i dźwięk

Soundbar zaspokaja potrzeby miłośników domowej rozrywki

Muzyka, film, mecz czy spektakl. Niezbędnym elementem każdego z tych widowisk jest dźwięk. Warto o tym pamiętać, wybierając sprzęt audio-video do swojego mieszkania. Dziś mamy alternatywę dla kina domowego, aby cieszyć się dźwiękiem najwyższej jakości. Wystarczy wyposażyć swój salon w nowoczesny soundbar, który nie tylko znacząco poprawia jakość dźwięku, lecz ma również sporo innych zalet.
Trendy i wydarzenia

Ostatnie miejsca z dofinansowaniem 80% w Akademii EITCA!

E-learning zrewolucjonizował sektor edukacyjny i zmienił podejście do zdobywania wiedzy i umiejętności. Tradycyjne szkolenia stacjonarne coraz częściej są zastępowane przez profesjonalne kursy e-learningowe przede wszystkim przez pracowników oraz studentów. Dzięki nowoczesnej technologii, narzędzia i techniki edukacyjne są nie tylko ciekawsze, ale przede wszystkim skuteczniejsze i bardziej praktyczne od tradycyjnych metod szkoleniowych. Nic dziwnego, że rynek…
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.