Michał Grabacki

Trendy i wydarzenia

Oni patrzą! Reklamy a inwigilacja w sieci

To już nie te czasy kiedy wystarczało wrzucić na dowolne serwisy w Internecie wielkie i migoczące jaskrawymi kolorkami banery, a działy marketingu z zadowoleniem inkasowały za to kolejne premie. Dziś efektywna reklama to reklama maksymalnie spersonalizowana pod konkretnego człowieka.

Lollipop Chainsaw – Recenzja gry

Czy gra może być tak głupia, że poprzez absurd, jaki sobą prezentuje zapewniać godziny dobrej zabawy? LollipopChainsaw udowadnia, że tak. To jedna z najbardziej kretyńskich gier na rynku. A mimo to potrafi zauroczyć.
Gry i filmy

Alan Wake na PC jednak od Cenega i to w świetnej cenie!

Nie tak dawno pisaliśmy o planach wydania w Polsce pudełkowej wersji PCetowgo Alan Wake, a tymczasem zmienił się wydawca tego tytułu. Aby osłodzić nam tak długie czekanie, Cenega przygotowała naprawdę rewelacyjną ofertę cenową dla wszystkich czekających na komputerowego Alana.

The Elder Scrolls V: Skyrim – najlepszy RPG roku?

Co jest kwintesencją "prawdziwego" RPG? Świetna fabuła? Dobry system i masa statystyk? Okazuje się, że coś zupełnie innego - otwarty świat i wolność wyboru oraz pozwolenie na właśnie "odgrywanie ról". A tutaj nowy Skyrim jest bezkonkurencyjny!
Gry i filmy

Fani gier zabierają się za filmy

Gry jakoś nie mają szczęścia do swoich ekranizacji. Na palcach jednej ręki można policzyć bardziej udane filmy oparte na wirtualnych historiach. Przez ostatnie lata doczekaliśmy się głównie spektakularnych porażek i zaledwie kilku lepszych produkcji. Wystarczy przypomnieć zresztą tutaj "dzieła" słynnego Uwe Bolla.... Tymczasem w cieniu wielkich produkcji, zwykli ludzie - fani gier - tworzą własne,…
Gry i filmy

Postępie, gdzie jesteś?

Ostatnio, podczas przeglądania kolejnych materiałów wideo prezentujących najnowsze gry, naszła mnie pewna niepokojąca myśl – co stało się z tak galopującym jeszcze parę lat temu postępem graficznym? Przecież w gruncie rzeczy, wszystkie nowości wyglądają obecnie wcale nie lepiej niż tytuły sprzed nawet czterech lat. A jeszcze do niedawna, dosłownie co rok, dostawaliśmy w nasze ręce…
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.