Monika Otoka

Recenzje

Tłumacz i słownik języka angielskiego 5.0

Pierwsze, co rzuca się w oczy po zainstalowaniu przez nas programu, to aż pięć ikon, które pojawiają się na Pulpicie. Z niewiadomych przyczyn autorzy postanowili rozbić swoje dzieło na kilka mniejszych części.
Lips Recenzje

Gra Lips

Jednym z głównych zarzutów stawianych konsoli Xbox 360 była do tej pory mała liczba gier rodzinnych. Takich, przy których mogliby się bawić mama, tata, dzieci, znajomi, wszyscy razem spędzając miło czas.
Dead Space Recenzje

Gra Dead Space

Wielbiciele horrorów, strzelanek i gier science fiction powinni być zachwyceni – Dead Space to pełnokrwisty przedstawiciel wszystkich trzech gatunków.
Pro Evolution Soccer 2009 Recenzje

Gra Pro Evolution Soccer 2009

Pro Evolution Soccer był przez lata największym konkurentem serii FIFA tworzonej przez Electronic Arts. Liczne rzesze jego wielbicieli zafascynowane były animacjami, poziomem trudności i dopracowaniem szczegółów gry. Po przyjrzeniu się edycji 2009 będą musieli zrewidować swoje poglądy.
ALLCapture 3.0 Recenzje

Edytor wideo ALLCapture 3.0

Tym programem powinny zainteresować się duże firmy zajmujące się multimediami i marketingiem. ALLCapture pozwala na przechwytywanie obrazu z pulpitu komputera, zapisanie go, edycję oraz tworzenie na tej bazie prezentacji multimedialnych.
Panda Antivirus Pro 2009 Recenzje

Program antywiusowy Panda Antivirus Pro 2009

Produkty firmy Panda Security kojarzyły się jeszcze do niedawna z oprogramowaniem, które spowolni pracę nawet bardzo szybkiej maszyny. Autorzy aplikacji wzięli pod uwagę opinie użytkowników i postanowili przeprowadzić radykalne zmiany. Na pierwszy ogień poszła wydajność.
ACDSee Photo Manager 2009 Recenzje

Przeglądarka zdjęć ACDSee Photo Manager 2009

ACDSee Photo Manager 2009 to rozbudowana wersja znanej i popularnej przeglądarki plików graficznych. Jej najnowsza, jedenasta już odsłona pozwala na odczytanie około 100 formatów graficznych i ok. 30 typów plików multimedialnych (w tym MPEG, WMV i MP3).
Little Big Planet Recenzje

Gra Little Big Planet

Little Big Planet to gra, która ma szansę stać się kamieniem milowym dla gatunku platformówek. Niezależnie od tego, czy masz kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lat, zaraz po uruchomieniu gry na twojej twarzy pojawi się uśmiech, który nie zniknie jeszcze długo po wyłączeniu konsoli.
Fable 2 Recenzje

Gra Fable 2

Nieczęsto się zdarza, że w trakcie przechodzenia gry wzruszenie ściska mnie za gardło. Tym większe wrażenie zrobiła na mnie druga część serii Fable, w której rozwiązywanie dylematów moralnych jest równie ważne jak sprawne anihilowanie przeciwników. Zacznę jednak od początku.
phishing Bezpieczeństwo

Phishing zdemaskowany

Spreparowane witryny, fałszywe wiadomości, szkodliwe trojany – wszędzie czają się oszuści chcący dobrać się do naszych pieniędzy. Jak się przed tym obronić?
Adobe Photoshop Lightroom 2 Recenzje

Edytor zdjęć Adobe Photoshop Lightroom 2

Lightroom 2 to nowa wersja cenionego przez zawodowych fotografów edytora zdjęć. Aplikacja umożliwia importowanie zdjęć z kamer cyfrowych, edycję fotografii oraz szybkie katalogowanie i tagowanie naszych zbiorów.
Too Human Recenzje

Gra Too Human

Too Human to gra, której budżet wyniósł oficjalnie ponad sto milionów dolarów (nieoficjalnie mówi się nawet o trzystu milionach), a której opracowanie zajęło twórcom... dziesięć lat. Co otrzymujemy?
Stalker: Czyste niebo Recenzje

Gra Stalker: Czyste niebo

Nowa odsłona Stalkera przenosi gracza w okres poprzedzający wydarzenia z pierwszej części serii. Głównym terenem rozgrywki jest wciąż okryta tajemnicą, radioaktywna, zamieszkana przez zwalczające się frakcje Zona.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.