Paweł Debek

Wielkie porządki

Wydaje się, że Nvidia sama już pogubiła się w oferowanych przez siebie produktach. Aby to uporządkować, powstały kolejne układy oznaczane dopiskiem Ti.

Nuka-cola dla każdego!

Najnowsza część jednej z najlepszych, a przy tym najbardziej ponurych serii gier oferuje przełomowe rozwiązania uatrakcyjniające zabawę wieloosobową. Tylko dla dorosłych!

Domorosły inżynier

Na Politechnice Warszawskiej otwarto internetowe, zaoczne studia inżynierskie, na których można zostać specjalistą np. od informatyki przemysłowej i technik multimedialnych.

Prawie pecet za prawie darmo

Microsoft słono dopłaci do każdego egzemplarza superkonsoli xbox, którego uda jej się sprzedać. Takie jednak są reguły gry na tym rynku - trzeba najpierw dużo stracić, by później zarobić.

E-ldorado?

Praca w przedsiębiorstwach internetowych nie jest już przedmiotem marzeń, jak jeszcze kilkanaście miesięcy temu. Spowodowane to jest nie tylko przez spektakularne bankructwa, ale też przez samą specyfikę działalności wirtualnych firm.

Klikanie na władzę

W społeczeństwie informacyjnym ściskanie dłoni na wiecach wyborczych nie wystarczy do zdobycia mandatu parlamentarzysty czy fotela prezydenta. Dotarcie do ogólnokrajowego elektoratu wymaga pośrednictwa mediów, a najmłodsze z nich daje szansę na zindywidualizowanie przekazu i przekonanie nawet tych, których polityka nie interesuje i politykom nie ufają. Wzorem amerykańskich polityków nasi rodzimi kandydaci na prezydenta chętnie fotografują…
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.