Paweł Monde

TEST: Creative Oulier Gold

Creative potrafi "w słuchawki", to wiadomo nie od dziś. Logicznie rozwijając swoją linię słuchawek typu true wireless, firma wypuściła model, który ma trafić do amatorów wysokiej jakości dźwięku. Jak sprawdza się w praktyce?
Tego Wam NIE życzymy... Trendy i wydarzenia

Zarobki w branży IT w górę

Pracy w IT nie brakuje, a zarobki programistów wciąż rosną i należą do jednych z najwyższych w Polsce. - Mediana wynagrodzeń w branży w 2019 r. wyniosła 12 500 zł brutto, ale najlepszym firmy oferowały stawki na poziomie 20 000, a nawet 30 000 zł brutto - pokazuje roczny, trzeci już raport No Fluff Jobs, czołowego portalu z…

TEST: Sony HT-X8500 – kino w domu

Popularność soundbarów rośnie - nic dziwnego, zdecydowanie wygodniej postawić pod telewizorem elegancki i relatywnie nieduży soundbar, niż rozstawiać cały zestaw głośników kina domowego. Ale czy z soundbaru da się uzyskać dźwięk przestrzenny? Okazuje się, że bez problemu.
Sprzęt i akcesoria

TEST: Geekbes CleanAir

Czyste powietrze przestało niestety być zasobem powszechnie dostępnym, stając się powoli dobrem luksusowym. W zasnutych smogiem miastach i miasteczkach, a nawet na wsi, powiedzenie "wyjść na świeże powietrze" zaczyna pachnieć (nomen omen) kpiną. Jak zwykle, odpowiedzią ludzkości na problem spowodowany przez postęp i technologię jest więcej technologii. Tym razem "tej dobrej".

TEST: Huawei Watch GT 2e

W momencie wprowadzenia na rynek Huawei Watch GT był konstrukcją bardzo nietypową. Z jednej strony oferował niezwykle długi, deklasujący konkurencję czas pracy na baterii, świetny ekran i doskonałe wykonanie, ale z drugiej brakowało mu kilku funkcji, które dla wielu użytkowników były naprawdę ważne. Trzy lata i dwie generacje później możemy powiedzieć, że Huawei udało się…
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.