Paweł Raban

Pamięci RAM

Pamięci DDR4 będą coraz droższe

Dwóch z trzech największych producentów pamięci na świecie, czyli Samsung i Micron, z pewnymi kłopotami wdraża produkcję w procesach 18- i 17-nanometrowych. Efekt to niska podaż i wzrastające ceny.
Fotografia

Serce domowej rozrywki

Optoma HD142X to kolejny już projektor w naszych testach, należący do kategorii "Home entertainment". Oznacza to, że producent przeznaczył go do czegoś więcej niż samo odtwarzanie filmów – to prawdzie serce domowego systemu rozrywki.
Gadżety

Smartwatch, którego bateria wytrzyma aż dwa lata

Są różne rodzaje "mądrych" zegarków, na przykład takie, które oferują ogromną liczbę funkcji, dobrej jakości wyświetlacz i... konieczność codziennego ładowania. Albo też inne, trochę "mniej mądre", za to znacznie wygodniejsze w użytkowaniu.
Prawo i polityka

Google wzywa pracowników do powrotu do USA

Amerykańscy giganci technologiczni starają się przeciwdziałać problemom, jakie powoduje ostatni dekret prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jednym z jego skutków ubocznych może być bowiem znacznie utrudniona współpraca z pracownikami zagranicznymi, zatrudnionymi w ramach wiz nieimigracyjnych.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.