Paweł Wilk

Dusiciel w pudełku

Kompleksowe, dedykowane rozwiązania pozwalają zaoszczędzić czas, ale często bywają drogie. Są jednak także produkty łączące w sobie zalety bezobsługowego "pudełka" i pozwalające małej firmie niewielkim kosztem zaistnieć w Sieci.

Pingwin nad Wisłą

Do niedawna nikt pewnie nie przypuszczał, że w czasach, gdy licencjonuje się niemal każdą linijkę kodu, powstanie społeczność zdolna wytworzyć i udoskonalać całkowicie darmowy produkt. Z takim zjawiskiem mamy teraz do czynienia także w Polsce.

Władcy małych sieci

Sieć komputerowa zainstalowana w dużej firmie jest szkieletem całej organizacji, często bardzo rozbudowanej. Sieci lokalne mogą się jednak przydać nie tylko korporacjom. Decydując się na sieciowy system operacyjny, musimy odpowiedzieć sobie na trzy pytania: do czego taki system będzie wykorzystywany przez użytkowników, jakie musimy ponieść koszty w związku z jego zakupem oraz ile nas będzie…
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.