Piotr Krawczyk

Szybkość nade wszystko

Jeśli chcesz dołączyć do grona użytkowników cieszących się magią kina domowego? Koniecznie zobacz wyniki testu trzech nowych napędów DVD: Pioneer 106S, Lite On LTD-122 oraz NEC DV-5800A.

Zabezpiecz się…

Wykonywanie kopii zapasowych w sieci zazwyczaj kojarzy się ze streamerm podłączonym do serwera i "wagonem" tasiemek. HP SureStore AutoBackup prezentuje jednak zupełnie inne podejście do tego zagadnienia.

Halo!!! Tu radio-mysz…

Masz już serdecznie dość plątaniny kabli pałętających się po biurku? Jeśli tak, to może warto pomyśleć o kupnie bezprzewodowej myszy. Dla zdecydowanych na bardziej radykalne zmiany ciekawą propozycją będą być może bezprzewodowe trackballe - nie dość, że p

Aż się szron pojawi

Zwiększanie częstotliwości, z jaką pracuje procesor, jest praktykowane przez wielu użytkowników komputerów. Przy zastosowaniu specjalnych układów chłodzących możliwości tzw. overclockingu znacznie rosną. Z roku na rok na rynku komputerowym pojawiają się coraz szybsze procesory. Dzięki zastosowaniu nowych technologii w produkcji CPU możliwości układów stale rosną, a wraz z nimi cena. Każdy marzy o silnej jednostce…
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.