Piotr Sokołowski

astro bot rescue mission Gry i rozrywka

Astro boty królują w wirtualnej rzeczywistości

"Astro Bot Rescue Mission" to najnowsza perełka ze stajni SIE Japan Studio, w którą mogą już zagrać użytkownicy gogli PS VR na PlayStation 4. Platformowa gra spotkała się z bardzo gorącym przyjęciem, dlatego postanowiliśmy przyjrzeć jej się bliżej. Czy wysokie noty są rzeczywiście uzasadnione?
Firewall: Zero Hour Gry

Taktyczny shooter Firewall: Zero Hour na PlayStation VR

W sklepie PlayStation Store jest już gra "Firewall: Zero Hour" – trzecia duża produkcja na PlayStation VR wykorzystująca kontroler Aim. Po rewelacyjnym "Farpoint", średnim "Bravo Team" i kilku mniejszych, niedopracowanych niezależnych produkcjach, kontroler otrzymał wreszcie tytuł, który w pełni pokazuje jego możliwości.
god of war relacja Recenzje

Graliśmy w nową część God of War – relacja z przedpremiery

Nad warownią Jomsborg unosiła się poranna mgła, gdy w ubłoconych butach, zmarznięty i ze skostniałymi dłońmi, wkroczyłem do głównej izby. Na środku, nad wielkim i gorącym paleniskiem, w metalowych kotłach parował grzany miód. Stół uginał się pod ciężarem pieczonego mięsa i świeżego chleba. Na ścianach wisiały bogato zdobione tarcze, kolczugi i pokryte runami topory. A…
Gry

Graliśmy w Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

"Uncharted: Zaginione Dziedzictwo", czyli kolejna, pełnoprawna część najlepszej serii gier na PlayStation będzie miała premierę 23 sierpnia. Ale już teraz redaktorzy i recenzenci mieli okazję przetestować grę w Warszawie oraz porozmawiać z przedstawicielem Naughty Dog.
Gry wyścigowe

WipEout Omega Collection – recenzja

"WipEout" to seria furystycznych wyścigów, która towarzyszyła marce Playstation od samego początku. Razem z "Gran Turismo", "Crash Bandicoot", "Ratchet" czy lotniczym "Ace Combat" definiowała niedościgniony w tamtych czasach rodzaj rozrywki, jaką gwarantowały konsole Sony.
Gry flashowe

Playstation 4 PRO: nasze pierwsze wrażenia

Od dziś w sklepach na całym świecie kupić można nową, mocniejszą wersję konsoli Sony – PlayStation 4 Pro. Aby zdążyć na premierę i móc odpowiedzieć na najważniejsze pytania, nurtujące każdego użytkownika standardowej wersji konsoli, mieliśmy tylko jeden wieczór. Jakie są nasze pierwsze wrażenia i czy warto przesiąść się na nowy sprzęt?

Ilustrowana okładka CHIP-a

Nowy numer magazynu CHIP, jak co miesiąc, jest w sprzedaży. Tym razem jednak warto zwrócić uwagę na nietypową okładkę, która oprócz ciekawych tematów wyjątkowo błyszczy metalicznym połyskiem i zawiera ręcznie rysowaną, cyberpunkową ilustrację!
Recenzje

The Amazing Spider-Man 2 rozczarowuje

Spiderman nigdy nie miał wystarczająco dużo szczęścia do dobrych produkcji w branży gier wideo. Zazwyczaj wiązało się to z problemami przedstawienia akcji w Nowym Jorku, mechaniki bujania na pajęczynach i dezorientacji w poruszaniu się bohatera na różnych, przeczących grawitacji płaszczyznach. Do tego dochodzi jeszcze klątwa produkcji na licencjach filmowych i receptę na średniaka mamy gotową.…
Recenzje

Worms Battlegrounds, czyli wielki powrót klasyka

Gry z serii Worms nigdy nie były specjalnie oryginalne: bazowały na starym pomyśle znanym jeszcze ze Scorched Earth. Ale niesamowita grywalność i olbrzymia dawka humoru w grze zapewniły autorom gry gigantyczny sukces. Ale czy po latach owa gra nadal ma to "coś"? Sprawdzamy, testując Worms Battlegrounds na PlayStation 4.
Recenzje

Graliśmy w Duke Nukem – tak upadają legendy

Czy można obiektywnie zrecenzować/ocenić grę, która pielęgnowana w naszych sercach i umysłach urosła przez kilkanaście lat do miana ikony, symbolu, legendy? Nie można. Gdybym tak zrobił Duke padłby na kolana już w pierwszym akapicie, a ja poczułbym się tak, jakbym wyrzekł się wszystkiego za co pokochałem gry komputerowe. Dlatego umówmy się, że poniższy tekst nie…
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.