Piotr Sokołowski

Firewall: Zero Hour Gry

Taktyczny shooter Firewall: Zero Hour na PlayStation VR

W sklepie PlayStation Store jest już gra "Firewall: Zero Hour" – trzecia duża produkcja na PlayStation VR wykorzystująca kontroler Aim. Po rewelacyjnym "Farpoint", średnim "Bravo Team" i kilku mniejszych, niedopracowanych niezależnych produkcjach, kontroler otrzymał wreszcie tytuł, który w pełni pokazuje jego możliwości.
god of war relacja Recenzje

Graliśmy w nową część God of War – relacja z przedpremiery

Nad warownią Jomsborg unosiła się poranna mgła, gdy w ubłoconych butach, zmarznięty i ze skostniałymi dłońmi, wkroczyłem do głównej izby. Na środku, nad wielkim i gorącym paleniskiem, w metalowych kotłach parował grzany miód. Stół uginał się pod ciężarem pieczonego mięsa i świeżego chleba. Na ścianach wisiały bogato zdobione tarcze, kolczugi i pokryte runami topory. A…
Gry

Graliśmy w Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

"Uncharted: Zaginione Dziedzictwo", czyli kolejna, pełnoprawna część najlepszej serii gier na PlayStation będzie miała premierę 23 sierpnia. Ale już teraz redaktorzy i recenzenci mieli okazję przetestować grę w Warszawie oraz porozmawiać z przedstawicielem Naughty Dog.
Gry wyścigowe

WipEout Omega Collection – recenzja

"WipEout" to seria furystycznych wyścigów, która towarzyszyła marce Playstation od samego początku. Razem z "Gran Turismo", "Crash Bandicoot", "Ratchet" czy lotniczym "Ace Combat" definiowała niedościgniony w tamtych czasach rodzaj rozrywki, jaką gwarantowały konsole Sony.
Gry flashowe

Playstation 4 PRO: nasze pierwsze wrażenia

Od dziś w sklepach na całym świecie kupić można nową, mocniejszą wersję konsoli Sony – PlayStation 4 Pro. Aby zdążyć na premierę i móc odpowiedzieć na najważniejsze pytania, nurtujące każdego użytkownika standardowej wersji konsoli, mieliśmy tylko jeden wieczór. Jakie są nasze pierwsze wrażenia i czy warto przesiąść się na nowy sprzęt?

Ilustrowana okładka CHIP-a

Nowy numer magazynu CHIP, jak co miesiąc, jest w sprzedaży. Tym razem jednak warto zwrócić uwagę na nietypową okładkę, która oprócz ciekawych tematów wyjątkowo błyszczy metalicznym połyskiem i zawiera ręcznie rysowaną, cyberpunkową ilustrację!
Recenzje

The Amazing Spider-Man 2 rozczarowuje

Spiderman nigdy nie miał wystarczająco dużo szczęścia do dobrych produkcji w branży gier wideo. Zazwyczaj wiązało się to z problemami przedstawienia akcji w Nowym Jorku, mechaniki bujania na pajęczynach i dezorientacji w poruszaniu się bohatera na różnych, przeczących grawitacji płaszczyznach. Do tego dochodzi jeszcze klątwa produkcji na licencjach filmowych i receptę na średniaka mamy gotową.…
Recenzje

Worms Battlegrounds, czyli wielki powrót klasyka

Gry z serii Worms nigdy nie były specjalnie oryginalne: bazowały na starym pomyśle znanym jeszcze ze Scorched Earth. Ale niesamowita grywalność i olbrzymia dawka humoru w grze zapewniły autorom gry gigantyczny sukces. Ale czy po latach owa gra nadal ma to "coś"? Sprawdzamy, testując Worms Battlegrounds na PlayStation 4.
Recenzje

Graliśmy w Duke Nukem – tak upadają legendy

Czy można obiektywnie zrecenzować/ocenić grę, która pielęgnowana w naszych sercach i umysłach urosła przez kilkanaście lat do miana ikony, symbolu, legendy? Nie można. Gdybym tak zrobił Duke padłby na kolana już w pierwszym akapicie, a ja poczułbym się tak, jakbym wyrzekł się wszystkiego za co pokochałem gry komputerowe. Dlatego umówmy się, że poniższy tekst nie…