Rafał Frąckiewicz (Minimal)

Harry Potter przywraca marce Lego świetność

Kiedy przed rokiem usłyszeliśmy pierwsze informacje o tym, że powstaje gra Lego: Harry Potter, wielokrotnie pojawiały się wątpliwości dotyczące umieszczenia fabuły sagi o czarodzieju w świecie zbudowanym z klocków. Dziś okazuje się, że obawy nie miały podstaw.

Alan Wake – gra warta tak długiego czekania?

Legenda głosi, że pięć lat temu Microsoft powiedział ludziom z Remedy (twórcom Alana Wake), że mają się nie martwić o budżet i czas potrzebny im na przygotowanie tej gry. Jeśli to prawda, trzeba przyznać, że autorzy tej pozycji wykorzystali dane im możliwości.

Lost Planet 2 na pół roku przed premierą

Lost Planet 2 zapowiada się na mocny tytuł. Wczesna wersja w jaką udało mi się zagrać sprawia doskonałe wrażenie. Łączy w sobie elementy takich gier jak Gears Of War, Red Faction, Bad Company i oczywiście klasycznego już Lost Planet 1.

Usługa Live w Polsce – Oświadczenie

W związku z licznymi pytaniami i wątpliwościami jakie spowodował mój materiał na temat tegorocznej premiery Xbox Live w Polsce pragnę wyjaśnić kilka spraw.

CHIP ujawnia: Xbox Live po polsku jeszcze w tym roku

Polacy będą mogli korzystać z Xbox Live jeszcze w tym roku. Usługa wprowadzona zostanie przed Bożym Narodzeniem. Polscy użytkownicy zyskają dostęp do większości funkcji znanych z angielskiej i amerykańskiej wersji tego systemu.

Bioshock 2 – to samo, ale lepiej

Bioshock 2 ma wysoko podniesioną poprzeczkę dzięki swojemu poprzednikowi. Gra jest dość wtórna, ale jak się okazało, nie nudzi i pozwala na nowo wciągnąć się w podwodny świat Rapture.

Wet, czyli Kill Bill 3

Ta gra to rzeźnia emocjonalna i estetyczna. Jeśli można ją do czegoś porównać to do filmów Tarantino.

Noc z Xboxem 360

Microsoft zaprasza na imprezę w trakcie które będzie można zagrać w takie tytuły jak Forza 3, Pro Evolution Soccer 2010 i Guitar Hero 5. Szczegóły w notce prasowej poniżej.

Machinarium – bajki robotów

Kolejna produkcja autorów niezapomnianego Samorosta to dzieło sztuki. Tytuł ten pokazuje, że staroświecki system point and click pozwala na tworzenie niepowtarzalnych produkcji. Tajemnica sukcesu tkwi w wyobraźni autorów i ich talencie.

Gra Klopsiki wielkim klopsem

Klopsiki i Inne Zjawiska Pogodowe miały być udaną grą dla najmłodszych. Tymczasem nie nadają się ani do grania, ani dla młodocianych.

Colin McRae: DiRT 2

DiRT 2 jest najprawdopodobniej jedną z najciekawszych gier wyścigowych wszechczasów.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.