Rafał Frąckiewicz

Recenzje

Homefront – Ameryko, poznaj komunizm

Często słyszymy stwierdzenie, że zachodnia cywilizacja nie ma pojęcia o koszmarze totalitaryzmu. O ile posiada sporą wiedzę o niemieckiej wersji socjalizmu, to o jej rosyjskiej odmianie nie wie nic lub bardzo mało. Homefront przeczy tej tezie.
Recenzje

Gra Age of Conan: Hyborian Adventures 2009

Doczekaliśmy się pierwszej polskojęzycznej gry fabularnej online z prawdziwego zdarzenia. Conan zachwyca jakością polonizacji: doskonale podłożone głosy, bezbłędne gramatycznie opisy, opcje i porady sprawiają świetne wrażenie i ułatwiają grę. Mnogość polskich graczy, z którymi można porozumiewać się za pomocą okna rozmów, dodatkowo podnosi grywalność.
Recenzje

Gra Tomb Raider Underworld

Poprzednie części przygód Lary Croft stały na różnym poziomie. Często tytuł ratowała jedynie sława serii i główna bohaterka. W przypadku najnowszej odsłony ostatnim słowem, którego użyłbym, by opisać grę, jest "wtórność".
Recenzje

Gra Shaun White Snowboarding

Kiedy firma Ubisoft poinformowała, że oprze grę sportową na silniku Assassin's Creeda, mocno się zadumałem. Oniemiałem ze zdziwienia, gdy okazało się, że nie będzie to symulator gimnastyki artystycznej ani skoki do wody, a snowboard.
Recenzje

Gra Prince of Persia

Pierwsze wrażenia z gry są bardzo dobre – intro niby mimochodem przeistacza się w główną rozgrywkę. Grafika w rozdzielczości HD, w którą ubrano otoczenie zachwyca wzrok swoją urodą.
Recenzje

Gra Drakensang

Pod względem graficznym niczym się nie wyróżnia. Ot, średniak, który pokazuje falowanie trawy, ale na animacje postaci zabrakło już funduszy. Dźwięk również pozostawia wiele do życzenia – rwie się niesamowicie, a części postaci ktoś zapomniał podłożyć głos. System walki też wydaje się banalny: rach-ciach, padasz ty albo ja.
Recenzje

Gra Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts

Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts to gra niezwykłej urody – dialogi skrzą się dowcipem, a postacie samym swoim wyglądem potrafią nas nieźle rozbawić. To rozgrywka typowo zręcznościowa.
Recenzje

Gra Need for Speed: Undercover

Ostatnio seria Need for Speed nie ma dobrej passy. Po przedziwnym eksperymencie, jakim była edycja Pro Street przenosząca zabawę na tory wyścigowe, pojawia się wersja Undercover, która – pomimo powrotu do klasycznej formy rozrywki – może mieć problemy na rynku.
Recenzje

Pakiet dla artystów

Kupując megapakiet Adobe Master Collection CS4, otrzymamy komplet narzędzi firmy Adobe: począwszy od edytorów grafiki wektorowej i DTP, przez edytor grafiki rastrowej, edytor dokumentów PDF, zbiór narzędzi opracowanych na potrzeby twórców stron WWW, edytory filmów, na edytorze dźwięku kończąc.
Recenzje

Edytor zdjęć Magix Zdjęcia na CD & DVD 7

Firma Magix znana jest z produkcji doskonałych, półprofesjonalnych programów do montażu wideo. Swoje doświadczenie postanowiła wykorzystać na polu fotografii, czego efektem jest aplikacja o nazwie Zdjęcia na CD & DVD. Program służy do tworzenia prezentacji zdjęć, które możemy w eleganckiej formie przedstawić na firmowym lub rodzinnym spotkaniu.
FIFA nie należy do najbrutalniejszych gier Recenzje

Gra FIFA 09

FIFA 09 w wersji na konsole to pełnokrwista piłka nożna. Nowa gra pokonała dystans, jaki dzielił tę produkcję od Pro Evolution Soccer. Można nawet zaryzykować twierdzenie, że jest ona lepsza od konkurenta.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.