Rafał Hubert

Lego: Batman

Gra Lego: Batman

Firma Lego od kilku lat konkuruje z chińskimi wytwórcami tanich produktów – popyt na te ostatnie w znacznym stopniu przyczynił się do zmniejszenia dochodów potentata słynącego z produkcji dobrej jakości klocków.

Gra Call of Duty: World at War

Nowe Call of Duty oczekiwane było z mieszanymi uczuciami. Z jednej strony przejedzony na tysiącach posiedzeń temat II wojny światowej, z drugiej ogromny sukces poprzedniej części – wysoko stawiający poprzeczkę następcy. Czy warto było czekać? Zdecydowanie tak.

Gra Gears of War 2

Pierwsza część Gears of War była grą, z myślą o której specjalnie kupowano Xboksa 360. Osobiście przyznam, że nie wiem dlaczego. Owszem, była to mocna pozycja, jednak można znaleźć równie dobre gry przeznaczone na PC. Druga odsłona Gears of War wbiła mnie w fotel na długie godziny.
Norton AntiVirus 2009

Program antywiusowy Norton AntiVirus 2009

Nowy AntiVirus 2009 sprzedawany pod dobrze znaną marką Norton szokuje już od momentu instalacji – cały proces nie trwa dłużej niż minutę, nie jest także wymagany restart komputera. Producent zdecydował się również przebudować interfejs aplikacji oraz usunąć wadę produktów ochronnych tej serii, czyli znaczne obciążenie procesora.
PC Washer 2.2.0

Narzędzie do optymalizacji systemu PC Washer 2.2.0

Program umożliwia porządkowanie pamięci RAM, czyszczenie Rejestru Windows oraz usuwanie zbędnych plików z dysku twardego. Aplikacja została również wyposażona w moduł pozwalający zatrzymywać uruchomione w systemie programy oraz zarządzać podręczną pamięcią systemu operacyjnego.
Nero 9

Pakiet do nagrywania płyt Nero 9

Instalacja programu trwa wieczność. Po ukończeniu kopiowania plików dysk twardy jest zawalony ogromem danych i pakietem nikomu niepotrzebnych aplikacji. To narzędzia do edycji wideo, dźwięku i okładek płyt oraz szereg innych, których nazw nie sposób spamiętać. Rodzi się pytanie – po co rozbudowywać program do wypalania płyt do takiego stopnia? Sam Nero Burning Rom stał…
Hellboy: Science of Evil

Gra Hellboy: Science of Evil

Hellboy to słynna seria komiksów, których siłą jest dowcip, świetna kreska, wciągająca fabuła i oryginalna postać tytułowego bohatera. Jej twórca, Mike Minola, połączył świat demonów ze współczesnymi realiami i wątkiem paranormalnych zainteresowań Hitlera.
Jedyna tego typu gra na konsole. I na dodatek Gry i filmy

Gra Sid Meier’s Civilization Revolution

Gry strategiczne to gatunek, który jest traktowany po macoszemu przez rynek konsolowy. Tym bardziej cieszy, że sławna Cywilizacja trafiła wreszcie na tę platformę. Fani serii bez problemu odnajdą się w świecie sterowanym za pomocą padów. Konsolowców, którzy pierwszy raz stykają się z grą strategiczną, zabawa pochłonie równie szybko.
W taką przyszłość inwestuje organ (sic!) dbający za nas o nasze pieniądze Prawo i polityka

Afera dyskietkowa ZUS-u

Zakład Ubezpieczeń Społecznych ma zamiar wydać 120 tysięcy złotych na... dyskietki 3,5-calowe. Dziwi was, że państwowy kolos lekką ręką wydaje pieniądze podatników na nośnik, który od dłuższego już czasu stanowi historyczna ciekawostkę? Nas też.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.