Robert Dutkiewicz

Sprzęt i akcesoria

TEST: Epson L655

Nawet niewielka firma może zadrukować sporo papieru. Jak sensownie wybrnąć z dylematu: drukarka droga w zakupie i tania w użytkowaniu czy tania na początku i droga w eksploatacji? Odpowiedź zależy od sytuacji, ale kupując Epsona L655 zaspokoimy od razu kilka podstawowych potrzeb małego biura.

Pogłaszcz mnie

Apple Magic Mouse, Logitech Touch Mouse m600, Microsoft TouchMouse i Microsoft Arc Touch Mouse to główni bohaterowie naszego porównania myszy komputerowych wyposażonych w powierzchnie czułą na dotyk. Czy użytkownicy Windows maja czego zazdrościć fanom Apple'a?

Modularny potwór!

W czasach gdy rozbudowane komputery PC potrzebują coraz więcej mocy, 750W czasem okazuje się niewystarczającą ilością. Co wtedy? Nowy zasilacz OCZ ma być rozwiązaniem tych problemów.

Piekielna myszka

Cooler Master to nie tylko wysokiej jakości obudowy komputerowe czy elementy chłodzące podzespoły - od pewnego czasu również sprzęt dedykowany graczom. Do naszego laboratorium trafiła ich najnowsza myszka - CM Storm Inferno.

Energooszczędna myszka

Pod koniec sierpnia firma Microsoft wprowadziła oficjalnie do swojej oferty nową myszkę komputerową - Explorer Touch Mouse. Bezprzewodowa mysz na jednym komplecie baterii ma pracować nawet 18 miesięcy! Postanowiliśmy przyjrzeć się jej bliżej...

Test myszki: Saitek Cyborg R.A.T 7

Czy istnieje coś, co można nazwać myszką idealną? Wielu producentów stara się stworzyć właśnie taki produkt, natomiast nie zawsze wychodzi to tak, jak powinno. Firma Saitek do naszych testów podesłała myszkę, którą każdy z nas może samodzielnie dopasować do swoich potrzeb? Pomysł świetny, a wykonanie ? Zapraszamy do lektury!
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.