Robert Dutkiewicz

Sprzęt i akcesoria

TEST: Epson L655

Nawet niewielka firma może zadrukować sporo papieru. Jak sensownie wybrnąć z dylematu: drukarka droga w zakupie i tania w użytkowaniu czy tania na początku i droga w eksploatacji? Odpowiedź zależy od sytuacji, ale kupując Epsona L655 zaspokoimy od razu kilka podstawowych potrzeb małego biura.

Naga – marzenie gracza MMO

Wersja gryzonia dla graczy MMO wymaga sprawnego kciuka do obsługi 12-programowalnych klawiszy (wszystkich razem jest 17), a działa zarówno na kabelku, jak i bezprzewodowo.

Pogłaszcz mnie

Apple Magic Mouse, Logitech Touch Mouse m600, Microsoft TouchMouse i Microsoft Arc Touch Mouse to główni bohaterowie naszego porównania myszy komputerowych wyposażonych w powierzchnie czułą na dotyk. Czy użytkownicy Windows maja czego zazdrościć fanom Apple'a?

Ekonomiczny gryzoń dla zapalonych graczy

Ciekawy gryzoń dla graczy szukających produktów, które ułatwią im życie podczas wirtualnej rozrywki, ale niekoniecznie pozbawią większej ilości gotówki z portfela. Ten produkt niewątpliwie spełnia te warunki.

Modularny potwór!

W czasach gdy rozbudowane komputery PC potrzebują coraz więcej mocy, 750W czasem okazuje się niewystarczającą ilością. Co wtedy? Nowy zasilacz OCZ ma być rozwiązaniem tych problemów.

Osiemsetka na piątkę

Drapieżny kot zamknięty w czarnej klatce o mocy 800 W. Tej mocy sprzęt poradzi sobie z zasileniem (prawie) każdego peceta, co ważne zrobi to po cichu.

Piekielna myszka

Cooler Master to nie tylko wysokiej jakości obudowy komputerowe czy elementy chłodzące podzespoły - od pewnego czasu również sprzęt dedykowany graczom. Do naszego laboratorium trafiła ich najnowsza myszka - CM Storm Inferno.

Chieftec BPS-1200C NTRO85+ – moc bez granic

Jak mocny zasilacz potrzebuje użytkownik? W większości przypadków starcza 650-750 W. Dla ekstremalnych zastosowań budowane są natomiast potężne 1200 W jednostki dla których żadne wyzwanie nie jest straszne. W naszym Laboratorium sprawdziliśmy najnowszego Chieftec'a.

Energooszczędna myszka

Pod koniec sierpnia firma Microsoft wprowadziła oficjalnie do swojej oferty nową myszkę komputerową - Explorer Touch Mouse. Bezprzewodowa mysz na jednym komplecie baterii ma pracować nawet 18 miesięcy! Postanowiliśmy przyjrzeć się jej bliżej...

Test myszki: Saitek Cyborg R.A.T 7

Czy istnieje coś, co można nazwać myszką idealną? Wielu producentów stara się stworzyć właśnie taki produkt, natomiast nie zawsze wychodzi to tak, jak powinno. Firma Saitek do naszych testów podesłała myszkę, którą każdy z nas może samodzielnie dopasować do swoich potrzeb? Pomysł świetny, a wykonanie ? Zapraszamy do lektury!

Test klawiatury Razer BlackWidow Ultimate: Mechaniczny pająk

Razer to marka bardzo dobrze znana graczom na całym świecie. Dziś w naszych testach znalazła się najnowsza klawiatura tej firmy - BlackWidow Ultimate. Wiele o niej można powiedzieć dobrego, natomiast czy warta jest ona swojej ceny? Zapraszamy do recenzji!

Test myszki: Razer Imperator

Myślałeś właśnie nad zakupem myszki? Do naszego Laboratorium przyjechał najnowszy produkt firmy Razer - mysz Imperator.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.