Robert Staniucha

Imagine Cup 2012 – nowe konkurencje!

Chcesz Kinecta za aplikacje, a może masz ochotę znaleźć się w gronie pierwszych piszących aplikacje w stylu Metro na Windows 8? Sprawdź co nowego ma dla Ciebie konkurs Imagine Cup!

Norm Judah w Polsce – spotkanie z wizjonerem

Jeśli zastanawiasz się kto jest odpowiedzialny za strategię korporacji Microsoft? Jeśli chciałbyś jedną z takich osób spotkać osobiście. To właśnie nadarzyła się ku temu wspaniała okazja, ponieważ Norm Judah (Chief Technology Officer Microsoft), będzie na początku przyszłego tygodnia w Warszawie.

Zgarnij telefon z Windows Phone w GeekClub

Polski oddział firmy Microsoft ogłosił konkurs w którym można wygrać telefon za napisanie tylko pięciu aplikacji! Ponadto trzeba podkreślić, że każda osoba, której aplikacje spełnią wymagania dostanie telefon!

ImagineCup IT Challenge

Wczoraj odbył się pierwszy quiz konkursu Imagine Cup w kategorii IT Challenge, a my znamy już podsumowanie!

Bądź tam z nami na krajowych finałach ImagineCup 2011!

W dniach 19-20 kwietnia 2011 roku w Warszawie odbędą się krajowe finały światowego konkursu Imagine Cup 2011. 10 najlepszych drużyn z całego kraju będzie walczyć o 1 miejsce w kategorii Software Design i później reprezentować nasz kraj na finałach światowych w Nowym Jorku. Bądź tam z nami, bądź na bieżąco dzięki relacji OnLine.

Spotkania Grupy .NET- Politechnika Łódzka Wydział EEIiA

Interesujesz się platformą .NET? Chcesz rozpocząć przygodę z programowaniem? Masz ochotę spróbować swoich sił i wziąć udział w kursie przygotowującym do certyfikacji Microsoft? Jeżeli Twoja odpowiedź na chociaż jedno pytanie brzmi tak- przyjdź koniecznie na spotkanie Grupy .NET Politechniki Łódzkiej, wydziału EEIiA.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.