Stanislaw Paluch

Recenzje

Klawiatura i mysz Microsoft Wired Desktop 600

Klawiatura, która nie zachwyci graczy, bowiem ci znajdą dziesiątki lepszych zamienników. Opcje multimedialne są tu szczątkowe (regulacja głośności). Produkt ma jednak ogromne szanse stać się przebojem. Biurowym przebojem.
Recenzje

Kodek DivX 7 Pro

Mamy dobrą wiadomość dla osób zajmujących się montażem i obróbką obrazów w standardzie HD. Na rynek trafiła najnowsza, siódma wersja kodeka DivX, która została dostosowana do obsługi wideo w wysokiej rozdzielczości.
Recenzje

Myszka Microsoft SideWinder X8

Myliłem się bardzo, sądząc, że nowa technologia Microsoftu – BlueTrack – zainteresuje tylko lwy salonowe. Przypomnę, że daje ona możliwość korzystania z myszy na nietypowych podłożach, takich jak tkaniny, kamień, drewno, czyli praktycznie wszystkich oprócz szkła. Operowanie myszą z kanapy nie kojarzyło mi się jednak do tej pory z graczami.
Recenzje

Klient poczty elektronicznej The Bat! 4.1.9 Professional Edition

Nietypowe rozwiązanie – klient poczty elektronicznej, za którego używanie trzeba płacić. Wydawać by się mogło, że produkt skazany jest na porażkę. A tymczasem internauci nie dość, że bardzo często pobierają tę aplikację, to – wbrew potocznej opinii na temat ich skąpstwa – uiszczają za nią opłatę i wydają się być z tego bardzo zadowoleni.
TuneUp Utilities 2009 Recenzje

Porgram do optymalizacji systemu TuneUp Utilities 2009

TuneUp Utilities 2009 to pakiet służący do optymalizacji ustawień i przyśpieszania systemu operacyjnego oraz zarządzania pracą Windows. Korzystając z aplikacji, możemy zarządzać pamięcią komputera, nieodwracalnie usuwać pliki oraz odzyskiwać przypadkowo usunięte zbiory.
DivX Author Recenzje

Program do edycji wideo DivX Author

DivX Author to program opracowany przez producenta kodeka DivX. Aplikacja umożliwia edycję nagrań wideo, łączenie filmów z różnych źródeł, zapisanych w różnych formatach. Program oferuje również zestaw podstawowych opcji pozwalających na montaż, obróbkę i edycję materiału wideo. Jednak odradzamy zakup aplikacji tym, którzy potrzebują narzędzia do montażu filmów z prawdziwego zdarzenia.
Camtasia Studio 6 Recenzje

Program do tworzenia prezentacji Camtasia Studio 6

Nowa Camtasia Studio wydaje się programem idealnym. Ta służąca do tworzenia multimedialnych prezentacji – na bazie filmów zawierających zapis pracy na pulpicie komputera – aplikacja od pewnego czasu pnie się w górę rankingu tego typu programów. Jest szybka i prosta w obsłudze. Wersja sygnowana numerem 6 to bardzo sprawne, stosunkowo tanie i zarazem wielofunkcyjne narzędzie.
McAfee Total Protection 2009 Recenzje

Pakiet bezpieczeństwa McAfee Total Protection 2009

Zainstaluj i zapomnij – zdaje się mówić nowy pakiet McAfee wyposażony w system o nazwie Active Protection. Co prawda, możemy sterować aplikacją ręcznie, jednak wysoki stopień zautomatyzowania najważniejszych funkcji pakietu ochronnego zaskakuje.
Tension Recenzje

Gra Tension

Mroczna gra przygodowa połączona z survival horrorem. Czemu nie. Mieliśmy już takie pozycje – na przykład Condemned – zachwycały fabułą i klimatem.
Golden Axe: Beast Rider Recenzje

Gra Golden Axe: Beast Rider

Od wydania klasycznego Golden Axe minęło 18 lat. Wydawca tego niezapominanego dla wielu z nas hitu, firma Sega, postanowił odświeżyć swój produkt i ponownie zarobić na nim parę groszy.
Screen z gry Command & Conquer: Red Alert 3 Recenzje

Gra Command & Conquer: Red Alert 3

Seria Red Alert niegdyś należała do moich ulubionych strategii czasu rzeczywistego. Diuna II i Command & Conquer nigdy nie wzbudzały we mnie emocji. Jednak odsłona C&C której fabuła skupia się na fikcyjnym konflikcie aliantów i Związku Radzieckiego to było to!
Expressivo 1.4.4 Recenzje

Syntezator mowy Expressivo 1.4.4

Expressivo to jeden z chlubnych przykładów polskiej myśli technicznej. Jeśli chodzi o rozwiązania tego typu, ów syntezator mowy od kilku lat należy do ścisłej czołówki.
FineReader 9.0 Home Edition Recenzje

Program do rozpoznawania pisma FineReader 9.0 Home Edition

FineReader 9.0 Home Edition to okrojona edycja sztandarowej – służącej do rozpoznawania pisma – aplikacji firmy Abbyy. W porównaniu z oryginałem brakuje w niej możliwości zapisywania dokumentów formatach DOCX, XLSX, PPT, PPTX, DBF, CSV i LIT. Użytkownikowi odebrano też możliwość otwierania danych zapisanych w postaci dokumentów PDF i XPS.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.