testy Marek Grzybowski

Porównania

Kombajny do prac biurowych

Taką samą cenę może mieć znakomite urządzenie wielofunkcyjne, jak również produkt wolny, kiepsko wyposażony i o niskiej wydajności. Sprawdź, w które modele laserowych kombajnów warto zainwestować.
Projektor firmy Acer okazał się najlepszy, choć wcale nie najdroższy. Z pewnością nie będziemy zawiedzeni jakością reprodukowanego przez niego obrazu, zużycie energii nie doprowadzi nas do ruiny, a przyjemności z oglądania filmów nie będzie zakłócać żaden hałas. Po prostu dobry wybór. Porównania

Prawdziwe kino za małe pieniądze

Projektory stały się na tyle niedrogie, że można już myśleć o sprawieniu sobie takiego urządzenia tylko po to, by rozkoszować się filmami w naprawdę wielkim formacie. Ale na co zwrócić uwagę, żeby rozkosz nie okazała się męczarnią? Przetestowaliśmy nowoczesne projektory wysokiej rozdzielczości i chętnie wam opowiemy, co z tego wynikło.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.