Tomasz Fastyn

Odtwarzacz X3 prezentuje się całkiem ładnie, tak samo wygląda jak gra, czyli bardzo dobrze.

Wybierz się z Mozartem na miasto – Czyli test FiiO X3

Dziś chciałbym wam przedstawić nowość, nie tylko na naszym rynku, ale także dla samej firmy, która go wypuściła dosyć niedawno temu na rynek. To co na pewno go wyróżnia to odtwarzanie w formatach mniej popularnych. Po pierwsze zagra on nam pięknie pliki w jakościach znacznie przewyższające możliwości formatów czy kodeków wykorzystywanych przez osoby słuchające muzyki…
Ładnie grające, ładnie wyglądające słuchawki do parku, tylko dlaczego taka wysoka cena?

Czy chińskie słuchawki są warte naszej uwagi?

Tak trochę przekornie chciałbym zacząć ten przegląd słuchawek. Tak samo jak przy poprzednim tekście podziękowania należą się firmie MP3store.pl, bez ich wsparcia nie testowałbym wielu fajnych sprzętów. Przegląd jest dość nietypowy, firmy, które wyprodukowały dzisiejszych "bohaterów", były mi zupełnie nieznane. Na pewno ma w tym udział moje zamiłowanie do raczej zachodnich firm, które i tak…

Test: Iriver IBA-50

Czy kiedykolwiek czuliście się szczęśliwi po zakupach, za które ktoś za was zapłacił? Ten moment kiedy możecie sobie wybrać co tylko chcecie i nie będzie to dotyczyć waszego budżetu.
Czy CMX ma jakiekolwiek szanse z MP3?

Czy słowo pirat musi się kojarzyć z internetem?

Osobiście raczej częściej przychodzą mi na myśl ich somalijscy i dawniejsi odpowiednicy. Może dlatego, że nigdy nie uważałem kopiowania i przesyłania treści nie swoich za coś bardzo złego. Oczywiście jest to według wszystkich postanowień prawnych jakie się pojawiły na przestrzeni ostatnich dwudziestu czy trzydziestu lat nielegalne. Męczy mnie jedno pytanie, czy było by aż tak…

Kilka zmian i przemyśleń

Nastąpiło kilka zmian na blogu, po pierwsze tematyka z około ekologicznej przeszła w około muzyczną. Postaram się na blogu wrzucać testy i recenzje różnych sprzętów – słuchawki, odtwarzacze i może coś jeszcze, jednak to co będę oceniał nie zależy tylko ode mnie.

Logitech K750 – klawiatura zasilana… Słońcem!

Na początku był kabelek, najpierw z łączem AT, potem zastąpione zostało PS/2 to z kolei najsłynniejszym i najlepszym jak do tej pory USB. Z czasem pojawiali się heretycy, którzy chcieli zastąpić stary dobry kabelek połączeniem bezprzewodowym, próbowano różnych połączeń, podczerwieni, fal radiowych czy w ostatnich latach popularnego Bluetooth. Jednak zawsze problemem stawało się pilnowanie stanu…

Wrażenia z Targów AudioShow

"Audio Show jest wystawą sprzętu audiovideo oraz kina domowego, mającą w tym roku swoją kolejną - piętnastą edycję. Ze swoimi 3000 metrów kwadratowych ekspozycji jest trzecią co do wielkości imprezą tego typu w Europie. " Tak organizatorzy opisują swoje targi, na miejscu czekało mnie kilka niespodzianek.
Sprzęt i akcesoria

Mad Catz prezentuje nową klawiaturę – S.T.R.I.K.E. 7

Często o zwycięstwie lub porażce decydują ułamki sekund, wtedy przekonujemy się jak ważna jest perfekcyjna konfiguracja gry, kontrolera oraz czas reakcji gracza. Lokalizacja klawiszy, musi być lepsza niż odpowiednia, każda komenda akcji musi być jak odruch bezwarunkowy, jak mrugniecie powieką. Takie możliwości daje S.T.R.I.K.E. 7 – najnowszy i bardzo zaawansowany kontroler od Mad Catza.
Sprzęt i akcesoria

Monitor uniwersalny od BenQ

Firma BenQ wprowadza na polski rynek wysokiej klasy monitor LCD z panelem VA o przekątnej 27 cali i rozdzielczości Full HD - 1080p (1920x1080). Model GW2750HM ma jasność 300cd/m2 czas reakcji 12ms (4ms GTG). Kąty widzenia zawierają się w przedziale 178/178 stopni, a pochylenie ekranu możliwe jest w zakresie -5/+15 stopni góra/dół.
Sprzęt i akcesoria

Klawiatury mechaniczne w e-sporcie

Firma Logitech wprowadza na rynek nowy produkt z dedykowanej graczom serii G: Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard. Ten model poddano szczegółowym testom. Miłośnicy gier mogą więc być pewni, że podczas gry klawiatura pozwoli im w pełni kontrolować sytuację, nie odciągnie uwagi od tego co dzieje się na ekranie i nie opóźni reakcji.
Gry i filmy

Poznań Game Arena już za trzy tygodnie

Z początkiem października ruszyły eliminacje do turnieju CS Global Offensive. Turniej po raz pierwszy organizuje EIZO Polska wraz z Partnerami - firmami NTT, Roccat, ProGamers oraz AllPlay. Zwycięska drużyna otrzyma 5 wysokiej klasy monitorów EIZO FORIS, przeznaczonych dla graczy. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca dostaną zestawy sprzętu dla graczy – w puli są nagrody wartości…
Gry i filmy

Polskie finały WCG tuż za rogiem

Już 6 października w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędą się polskie finały międzynarodowego festiwalu gier komputerowych World Cyber Games 2012. To prawdziwe święto dla wszystkich fanów gier komputerowych, a zwłaszcza takich tytułów jak FIFA 2012, Starcraft II, Warcraft III czy World of Tanks, które są oficjalnymi grami tej imprezy.
Obraz i dźwięk

Technologia 3D jeszcze lepsza dzięki AMD

Firma AMD ogłasza wsparcie dla technologii BlueLine firmy RealD spełniając oczekiwania rynku, na którym dynamicznie zwiększa się zapotrzebowanie na wykonane w technologii DLP projektory 3D obsługiwane przez karty graficzne AMD FirePro. Instytucje oświaty, sale konferencyjne, branża mediów i rozrywki będą czerpać korzyści z jeszcze lepszych wrażeń ze stereoskopowego obrazu 3D dzięki rozwiązaniu wizualizacji typu all-in-one.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.