Waldemar Boszko

BitZipper 2.06

Na rynku programów służących do kompresji danych od lat królują niemal niepodzielnie kolejne wersje WinZipa. Czasem jednak pojawiają się nowi gracze, chcąc odebrać liderowi palmę pierwszeństwa. Jednym z takich programów jest BitZipper.

Atomowy portal

Czy tworzenie portali jest zastrzeżone tylko dla specjalizujących się w tym firm? Dzięki pakietowi takiemu jak PHP-Nuke każdy może dzisiaj zrobić własny serwis informacyjny bez znajomości HTML-a

Zadbaj o etykietę

Jeśli nie skonfigurujemy poprawnie naszego Outlook Expressa, to przez przypadek możemy popsuć swoją opinię u innych internautów. Kilka zmian w opcjach progamu szybko temu zapobiegnie.

Mały może więcej

Konkurencja na rynku systemów operacyjnych wciąż się zaostrza. Niedawno firma QSSL zaoferowała za darmo do użytku prywatnego najnowszą wersję swojego systemu operacyjnego QNX/Neutrino.

Po innym drucie

Telefonia internetowa - jeszcze kilka lat temu hasło to było popularne jedynie wśród małej grupki ludzi z branży komputerowej. Dzisiaj technologia ta nabiera zupełnie innego znaczenia. Firmy proponujące rozmowy telefoniczne za pośrednictwem Internetu rozwijają się w błyskawicznym tempie, a coraz więcej osób korzysta z ich usług nie tylko w pracy, ale także w domu.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.