Wit Onysyk

Bezpłatne narzędzia

Niezawodne i użyteczne narzędzia za darmo: w tym numerze prezentujemy całkiem nowego menedżera plików, program do nagrywania płyt CD-Audio oraz skutecznego firewalla. Jak co miesiąc przedstawiamy też przydatne serwisy.
Specimen szwajcarskiej firmy MindSet wygląda niczym żywcem przeniesiony z filmów science fiction z lat 70. Motoryzacja i transport

Rewolucja na czterech kółkach

Firmy motoryzacyjne powracają do stosowania rozwiązań proekologicznych w swoich pojazdach. Dzieje się tak głównie z powodu rosnących cen ropy na świecie, co czyni paliwa ekologiczne bardziej atrakcyjnymi niż przed laty. CHIP prezentuje pojazdy przyszłości, które nie zanieczyszczają środowiska, oraz ujawnia, jakie technologie drzemią pod maską tych cacek.
Łączna długość taśmociągów używanych do sortowania paczek to 30 km. Trendy i wydarzenia

Gdzie jest moja paczka?

Godzina 9:20 rano. Dzwonek do drzwi. Facet w ciemnobrązowej koszuli trzyma w ręku paczkę. Spokojnie – to tylko notebook ze sklepu internetowego. Cała historia zaczęła się 48 godzin wcześniej. Dzięki wizycie w jednym z największych centrów przeładunkowych na świecie możemy ją wam opowiedzieć ze szczegółami.

Ratunkowy System CHIP-a

Problem z komputerem? Nie musisz się martwić, gdy masz pod ręką System Ratunkowy CHIP-a. Nawet gdy pecet całkowicie odmówił posłuszeństwa i istnieje obawa o utratę danych, możesz liczyć na nasz System Ratunkowy. Uruchamia się on bowiem – bez konieczności instalacji –z pamięci przenośnych USB lub płyt DVD i przystępuje do odzyskiwania danych, naprawy oryginalnego systemu…
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.