zespół chip.pl

Rób zakupy na chip.pl!

Miło nam poinformować, że udostępniliśmy naszym użytkownikom kolejną funkcjonalność na naszym serwisie, a mianowicie sekcję Multimedia, gdzie możecie kupować książki, płyty, gry czy też programy multimedialne.

Polska sekcja download

Miło nam poinformować, że na stronie www.chip.pl jest już dostępna polska wersja naszej międzynarodowej sekcji download.

Poleć dobry program i zgarnij 1000 zł

Używasz dobrego programu? Poleć go innym i zgarnij dużą kasę! Autorzy rekomendacji ciekawych programów publikowanych w miesięczniku "Enter – najlepsze programy" wygrywają pieniądze. Pora, żebyś wygrał i ty!

Zapraszamy do społeczności chip.pl

CHIP Online ma swoje konta na najpopularniejszych serwisach społecznościowych. Dołącz do nas i bądź pierwszy poinformowany o gorących hitach serwisu!

Zapraszamy na Linuxblog!

Kolejny blog czytelnika CHIP Online jest poświęcony w całości Linuksowi. To prawdziwa gratka dla miłośników wolnego oprogramowania!

Zapraszamy na Fotoblog!

Na Chip.pl pojawił się nowy blog o szeroko pojętej tematyce foto. To szczególnie ważna informacja, ponieważ jest to blog naszego czytelnika!

CHIP TV! Już jest!

Wczoraj uruchomiliśmy kolejny multimedialny dział, a mianowicie CHIP TV. Zapraszamy do oglądania!
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.