kajam

Spojrzyj też na nowe fora


 • Uczestnik
  kajam · w odpowiedzi na: Masowa wysyłka SMS – skuteczność #1114223

  Jest to jedna z opcji na skuteczny marketing – i jak każda z tego typu możliwości, musi być wykonana w przemyślany sposób, aby nie przyniosła efektu odwrotnego od zamierzonego. Dlatego nie można wysyłać nachalnych SMSów reklamowych, tylko jak już to informacje, które mogą być przydatne dla użytkowników, które wzbudzą w nim określone emocje.
  Przeprowadzenie tego pod względem technicznym będzie polegało na skorzystaniu z jakiegoś serwisu typu udostępniającego API SMS np Freshmail: https://freshmail.pl/wysylka-sms/


 • Uczestnik
  kajam · w odpowiedzi na: Informatyk na etacie czy outsourcing IT #1080019

  Spotykane są rózne modele współpracy. Outsourcing IT ma tą zaletę, że wraz z ich pośrednictwem można uzyskać dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych, wpływających wprost na zwiększenie wydajności pracy.
  Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: http://dreamiteam.pl/ – przykład usług o które pytasz.
  Trudno stwierdzić, co będzie lepsza opcją: outsourcing it czy informatyk na etacie, bo jest to dosyć indywidualna sprawa.


 • Uczestnik

  Obecnie są jakieś błędy systemu w play.Tak więć albo skorzystaj z kodów jakie tutaj dał jerzyk albo jeśli nic Ci nie bedzie działało to wybierz się do salonu. Tam na pewno powinni Ci to usunąc. Na infolinii play również pracują czasami totalnie niekumate osoby:P W przypadku poczty trzeba usunąć przekierowania a niektórzy nie potrafią tego zrobić.


 • Uczestnik
  kajam · w odpowiedzi na: Prezent dla kobiety #672850

  Nie liczy się co, liczy się sam fakt kupienia:)


 • Uczestnik
  kajam · w odpowiedzi na: Uchwyt do telefonu pod gps #672569

  Też szukałabym takiego uchwytu na przyssawkę. Jest stabilniejszy, wygodniejszy. A jak chcesz mieć pod ręką telefon, to możesz zainwestować chociażby w taki jak tutaj uchwyt http://www.marka.com.pl/produkty/uchwyty-gsm–pda/uniwersalny-uchwyt-do-telefon-lw-typ-z.htm. Możesz go sobie dowolnie skonfigurować.


 • Uczestnik
  kajam · w odpowiedzi na: Akcja z tańszymi doładowaniami #668036

  A czy to przypadkiem nie chodzi o serwsi TopUP? Ostatnio ktoś z moich znajomych wrzucił info o nim na facebooku. Nie wiem jak oni to robią, ale doładowałem sobie ostatnio telefon w Orange za 50 zł i zapłaciłem 42,5 zł:) -> tu masz aktualne kwoty doładowań w tej sieci: http://www.topup.center/doladowanie-orange. Ale opcja ta dotyczy również innych sieci. Warunek to jedynie konieczność zalogowania się przez facebooka i w zasadzie tyle.


 • Uczestnik
  kajam · w odpowiedzi na: 9000 błędów w Google Chrome po formacie #668035

  A po co kupować nowy komputer:) ? Format wystarczy:)


 • Uczestnik
  kajam · w odpowiedzi na: Kalka czy indywidualny CRM? #667634

  My obecnie w firmie korzystamy z Crystal CRM (branża usługowa). Zaleta jest taka, że działa w chmurze – jest też jak na CRM całkiem intuicyjny. Można go też dowolnie skonfigurować, w sensie wybrać takie funkcjonalności, które w danej chwili są potrzebne. Tu strona projektu dla zainteresowanych http://crystalcrm.pl/.


 • Uczestnik
  kajam · w odpowiedzi na: Zarządzanie projektami #667633

  Zawsze można pokusić się o arkusze w Google Docs.


 • Uczestnik
  kajam · w odpowiedzi na: Konto oszczędnościowe. Jaki bank? #667629

  Tzn z tym akurat to jest prawda. Moja koleżanka z pracy która kilka lat temu zaciągnęła kredyt, mimo tak niskich stóp procentowych z jakimi mamy do czynienia obecnie – nada spłaca go przy oprocentowaniu 19% w skali roku! I tak jeszcze przez 3 lata.


 • Uczestnik
  kajam · w odpowiedzi na: Konto oszczędnościowe. Jaki bank? #667608

  Ale doradziłeś – dobry czas na branie kredytów a nie oszczędzanie. Sama wpłacam na konto oszczędnościowe, bo nie chce mi się mrozić pieniędzy na lokacie na kilka miesięcy.


 • Uczestnik
  kajam · w odpowiedzi na: monitor do gier do 600 zł #664492

  Też uważam, że w przedziale cenowym do 600 zł LG to najlepszy wybór. Dobry bo z IPS (wypas) jest rónież LG 23EA63V-P – link. Oczywiście posiada złącza HDMI i jest o 1″ mniejszy od sprzętu który wymienił hiporaf – ale różnica jest niezauważalna.


 • Uczestnik
  kajam · w odpowiedzi na: Laptop do 1800zł #664490

  Jeżeli nie musi być systemu operacyjnego to sprawdź sobie jeszcze Lenovo Essential G510. Całkiem mocny. Posiada procesor i5, 4GB pamięci ram i przyzwoitą grafikę AMD Radeon HD 8570M. A pełną specyfikację techniczną znajdziesz pod tym linkiem http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/9461892#techniczne.


 • Uczestnik
  kajam · w odpowiedzi na: Zarządzanie projektami #664425

  Jeżeli chodzi o aplikację typu klient-serwer to w poprzedniej pracy wykorzystywałam Redmine – fajny ale uniwersalny i przez to posiadał wiele funkcji, z których się nie korzystało. Jeżeli chodzi o komercyjne rozwiązania to poszukałbym jeszcze w Streasoft – http://www.streamsoft.pl/branzowe-aplikacje-dedykowane/


 • Uczestnik
  kajam · w odpowiedzi na: Jakie aplikacje dla podróżnych #663735

  W chwili obecnej najczęściej wykorzystuje aplikacje do nauki języka angielskiego. Patrze teraz na telefon i muszę powiedzieć, że najbardziej cenię sobie mFiszki (na pewno znasz tą metodę nauki słówek) – ta działa na telefonie. Czasami gdy jadę komunikacją miejską to rozwiązuję zadania z gramatyki na English Level Checker. Są wakacje, a więc interesującym tematem jest pogoda – ale tutaj potrzebny jest transfer danych. Przyzwyczaiłam się do apki TwojaPogoda z prognozą na 16 dni, ale to chyba wróżenie z fusów jest:P Poza tym zajrzyj też na http://yourapps.info/aplikacje-na-androida jest to witryna z recenzjami apek. Jest ich tam teraz prawie 3k recenzji. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Przeglądasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 51)
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.