wolek

Spojrzyj też na nowe fora

  • Uczestnik
   wolek · w odpowiedzi na: Reaktywacja starszego sprzętu #1045442

   Hardware monitor pokazuje przewoltowanie procesora. Jak kupowałem zasilacz, to wybierałem z tych lepszych, z cichym chłodzeniem(co okazało się nieprawdą niestety).
   Czy może to być odpowiedzialne za przycinanie się komputera?

  • Uczestnik
   wolek · w odpowiedzi na: Reaktywacja starszego sprzętu #1044614

   Też chciałem reaktywować stary sprzęt. Niestety coś jest z nim nie tak. Strasznie przycina. Brak płynności pracy nawet przy przeglądaniu netu, nie mówiąc już o oglądaniu YT.
   Sprzęt do tych zastosowań jest więcej niż wystarczający:
   Płyta ASUS, Sempron 145 2,8 GHz, 4GB RAM, Win 10 32 bit(na 64bit przycina jeszcze bardziej), dysk SSD.
   Memtest86 nie wykazał żadnych błędów. Prosty test szybkości procesora na stronce Komputer Świata dał wyniki mniej więcej adekwatne do procesora. Jak inaczej sprawdzić, co szwankuje? Do moich zastosowań szybszy sprzęt nie jest potrzebny.
   Wcześniej korzystałem na nim z Visty i śmigała. Potem zaczął komputer przycinać. Myślałem, że wina Visty i chciałem przeinstalować od 0, ale zgubiłem płytę, więc kupiłem Win 10. Próbowałem też różnych dystrybucji Linuksa i to samo – przycina się co chwila znacznie utrudniając korzystanie z komputera.

Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.