Hosting OVH, założenie strony internetowej.


  • Uczestnik
    maxix #1004434

    Witam, jest ktoś, kto może tworzył własną stronę internetową na Hostingu od OVH, za pomocą WordPressa? Jestem zielonawy w takich sprawach, no i prosiłbym o pomoc, ogółem od czego zacząć przy tworzeniu strony, no i jak ją też skończyć by była online i normalnie funkcjonowała. Z góry powiem, że wydaje mi się, że raczej wszystko jest wykupione, no i sam już trochę próbowałem, ale mi to niezbyt wyszło. Wcześniej jak wchodziłem na domenę, było że jest w budowie, po oglądnięciu paru filmików i poczytaniu trochę, spróbowałem coś z FTP no i WordPressem, no i coś nie wyszło i wchodząc aktualnie na stronę, wyskakuje że „Błąd łączenie się z bazą danych” Z góry dziękuje za każdą odpowiedź, no i pomoc. 😉


  • Uczestnik
    magiel #1007577

    Nie wiem jak tam jest, ale ja na swoim hostingu mam automaty z pomocą których ogarniam temat. Mam na myśli to, że strony stawiam kilkoma kliknęciami – wybieram cmsa. A dalej to już wszystko idzie automatycznie. Pod WP wszystko bardzo łatwo się ustawia.

Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.