moja siostra dzisiaj w nocy miała straszny ból brzucha


 • Uczestnik
  Punkty: 62
  lahti #1006563

  Cześć, moja siostra dzisiaj w nocy miała straszny ból brzucha, krzyczała i wiła się z bólu – tata musiał ją zawieźć na pogotowie. Zaczęłam się zastanawiać, czy to mogłaby być trzustka? Na https://www.doz.pl/czytelnia/a12061-Bol_trzustki_-_objawy_i_przyczyny_jak_boli_trzustka wyczytałam, że moja siostra miała podobne objawy. Lekarze jak na razie nie znaleźli dokładnej przyczyny. Może warto udać się do jakiegoś specjalisty? Doradźcie coś


 • Uczestnik
  Punkty: 233
  tygrysek #1063244

  Mniemam, że już ten problem załatwiłaś i siostra jest już zdiagnozowana i czuje sie lepiej. Tym niemniej chciałam Wam dac namiar na geriatrę z Warszawy dla Waszych starszych już bliskich. Tak trudno znaleźć cos na forach dotyczące ludzi starszych, a pewnie wielu z Was boryka sie z problemem załatwienia prywatnej wizyty. Wiem, że geriatra z Warszawy również jeździ do pacjentów z okolic Warszawy. Dzwonić mozna o każdej porze dnia i nocy, daję namiar, może sie przyda 22 622 69 22.

Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.