Uczestnik
Punkty: 9 484
bmcm #1011804

Witam!

Na wstępie podziękowania dla ekipy redakcyjnej Chip za uratowanie marki przed zniknięciem z Polski i chęć odtworzenia – co prawda tylko online, ale zawsze – prestiżu, jakim czasopismo cieszyło się na przełomie wieków.

Mam pytanie dotyczące newslettera, który do bodajże 15. lipca przychodził regularnie na moją skrzynkę e-mail. Przychodził, przychodził i nagle, bez uprzedzenia, przestał. Czy jego zniknięcie było zaplanowane wraz z przejęciem tytułu od Niemców, czy może po zmianie coś nie pykło na serwerze?
Jeżeli newsletter zniknął celowo, to czy i kiedy planowane jest jego wznowienie? A jeżeli to tylko kłopot z wysyłką, tudzież wymagane jest potwierdzenie zgody na jego otrzymywanie (wiadomo, zmienił się podmiot odpowiedzialny), to gdzie i jak mam klikać, aby taką opcję znaleźć? Przyznaję, że przewertowałem nową witrynę od A do Z wraz ze wszystkimi ustawieniami swojego starego konta, które do nowego serwisu przeniesione zostało bezproblemowo (no dobrze, awatar uległ zmianie, jak u wszystkich pozostałych zarejestrowanych użytkowników) – ale nie znalazłem nic na temat subskrypcji newslettera.

Mam nadzieję, że uzyskam odpowiedź, mimo że ten dział Chipa wygląda na od lat opuszczony.

Pozdrawiam!

BMcM