audio wideo z ukrycia


 • Uczestnik
  Punkty: 199
  Cassius #1011953

  Potrzebuję jakichś logicznych namiarow na sprzęt który będzie sprawnie nagrywał obraz i dźwięk z ukrycia. Cena tak na moje oko około 500 zł to raczej max. Zależy mi na tym, żeby miał długi czas nagrywania i pamięć zewnętrzną tak z 64gb co najmiej


 • Uczestnik
  Punkty: 161
  kuszetkowygostek #1013896

  a to zależy co uważasz za długi czas nagrywania


 • Uczestnik
  Punkty: 81
  michal23 #1013940

  do 10 h to chyba w takim zakresie cenowym jest realne, jeśli ten obraz ma być obrazem a nie zlepkiem pikseli.


 • Uczestnik
  Punkty: 161
  kuszetkowygostek #1013952

  no szkoda że się założyciel nie określa pod względem parametrów. temat mnie zainteresował to popatrzylem i jedną z lepszych jaką upolowałem to o taka chyba http://www.spyshop.pl/miniaturowy-rejestrator-audio-video-esonic-cam-u7-z-dlugim-czasem-pracy-700.html jest. ciekawe tylko jak w rzeczywistości takie rzeczy się sprawdzają jak detekcja ruchu. czy to nie jest pic na wodę i włącza się jak leci mucha, a czasem człowieka przegapi.


 • Uczestnik
  Punkty: 81
  michal23 #1013958

  po pierwsze sklep jest porządny, bo miałem nie raz z nim doczynienia więc raczej badziewia nie mają. wprawdzie nie tutaj ale z detektorem kamerki używałem, pobawiłem się trochę z czujnikiem i działał jak trzeba a cenowo mniej więcej podobnie to wynosiło więc i jakoś pewnie taka sama – niczego do zarzucenia nie miałem.

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.