4k w monitorze


 • Uczestnik
  Punkty: 59
  eshape #1014136

  Tak szczerze mówiąc… Wykorzystuje ktoś w ogóle 4k w monitorze? Bo odnoszę czasem wrażenie, że póki co to ludzie kupują coś takiego mocno na wyrost… Gdzieś się natknąłem na jakąś ankietę, że w sumie 51% uważa to za zwykły gadżet na chwilę obecną. Sam się teraz zastanawiam czy kupić monitor z 4k czy sobie odpuścić…


 • Uczestnik
  Punkty: 59
  fakir #1019161

  Hmmm. Czy odpuścić to nie wiem, bez przesady. 4K może nie jest jeszcze szczytem popularności, może bardziej melodią przyszłości jeśli chodzi o szersze czy bardziej komercyjne zastosowanie… Ale nie uważam, że nie warto inwestować w taki monitor. Bądź co bądź nadejdą czasy (i być może już niedługo) kiedy 4K znajdzie o wiele szersze zastosowanie, a moim skromnym zdaniem właśnie tak się stanie. Sam zresztą rozważałem ostatnio przy wyborze monitora właśnie 4K i jednak się zdecydowałem. Wziąłem iiyame X4071UHSU, olbrzym swoją drogą (https://iiyama-sklep.pl/312-monitory-dla-projektantow-monitor-iiyama-prolite-x4071uhsu-b1-40-4k-uhd-mva-pip-bluelightreducer-gwarancja-zero-pixeli-4948570114344.html). No ale taka przekątna akurat była mi potrzebna. Poza tym sporo filmów oglądam, to jest jak znalazł. I stanowczo matryca MVA minimum do czegoś takiego – z TN to już nie daje takiego efektu, chociaż nie jest jakoś źle. Dlatego nie będę Cię zniechęcał do 4K, bo to fajna sprawa. Szukaj zresztą na iiyama-sklep.pl, sklep mogę przy okazji Ci polecić, bo sprawdzony już nie raz. A wiadomo, że lepiej kupować w jakimś legitnym miejscu.

Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.