Podkradanie w biurze


 • Uczestnik
  Punkty: 81
  michal23 #1014331

  Pracuję w biurze, które musimy udostępniać innym osobom z racji charakteru działalności. Nie będę się wdawać w szczegóły, jednak po prostu nie jesteśmy w stanie upilnować każdego kto wchodzi do biura i od jakiegoś czasu giną rzeczy. A to papier do drukarki, a to kubek. Ale ostatnio ktoś z lepkimi rączkami ukradł dużo bardziej cenną rzecz. Jak można ukryć kamerę tak, żeby złodziej bądź złodzieje jej nie zauważyli?


 • Uczestnik
  Punkty: 199
  Cassius #1014952

  Z kablami to ciężko będzie ukryć, a bez kabli to godzina, może dwie i Ci padnie odbiornik. Chyba, że już taką specjalistyczną. Skoro kradnie co cenniejsze to może warto i tę opcję przemyśleć.


 • Uczestnik
  Punkty: 161
  kuszetkowygostek #1015882

  ta twoja opcja też nie lepsza bo małe kamery mają kijowy obraz na którym i tak nic nie widać a płaci się za nie jak za sprzęt 007. nie lepiej udostępnić salę i zostawić kogoś kto będzie jej pilnował?


 • Uczestnik
  Punkty: 1 088
  apoloniusz #1016227

  Tak to bedzie najlepsze rozwiazanie 🙂


 • Uczestnik
  Punkty: 81
  michal23 #1016237

  Właśnie o to chodzi, że spotkań na które ta sala jest użyczana jest naprawdę dużo i niesposób cały czas kogoś zostawiać po godzinach. Chyba naprawdę taniej wyjdzie zainwestować w taki sprzęt. Pomysł znakomity. Obejrzałem tę stronkę i widziałem jeszcze takie co są w kształcie czujnika ruchu, to nikt by się nie spodziewał też a od góry obraz chyba jeszcze lepszy bo szerszy kąt by obejmował. Muszę to przemyśleć 🙂


 • Uczestnik
  Punkty: 112
  tomiks #1051087

  ja mam koleżanke w biurze w zasadzie sąsiadkę, która zawsze podkrada mi jedzenie 😉 nie ma dnia, zeby o coś nie zapytała


 • Uczestnik
  Punkty: 91
  burhilda #1051395

  hehe znam ten problem ;D u mnie podkradają kawę

Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.