Słuchawki do iPad/youtube/spotify

Forum: Dźwięk


 • Uczestnik
  Punkty: 61
  Vimberr999 #1016006

  Witam. Szukam słuchawek wokółusznych w przedziale cenowym od 300 do 500 zł, chociaż mogą być też tańsze jeżeli nie będzie różnicy. Źródłem dźwięku jest iPad 2 ,a w przyszłości być może inny iPad. Muzyki słucham głównie na youtube/spotify więc jakość muzyki przeciętna. Słucham głównie muzyki filmowej, remiksów, czasami coś a la rock itd . ogólnie różnie , musze jednak przyznać ,żę lubię mocne basy i zależy mi na słuchawkach z mocnymi niskimi tonami. Jeżeli są tu jacyś audiofile to chętnie bym się czegoś dowiedział o jakości dźwięku z iPadów/iPhone bo osobiście uważam ,że jest dobra szczególnie jeżeli porównuję go z samsungami galaxy s4/5 albo moim huawei p8 lite. Interesuje mnie jeszcze hi-res , gdzie można pobrać/słuchać muzyki w takiej jakości, czy taki zielony jak ja zauważy różnice? Z góry dzieki.


 • Uczestnik
  Punkty: 54
  allin90 #1053803

  Jeśli jeszcze ktoś szuka takich słuchawek to polecam Trekz Titanium – najlepsze słuchawki jakie zdarzyło mi się testować. Są znakomite, oddają świetnie dźwięki 🙂

Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.