nagrywanie rozmów

Forum: Dźwięk


 • Uczestnik
  Punkty: 81
  michal23 #1021671

  Panowie, a jaki sprzęt peryferyjny do dyskretnego nagrywania?


 • Uczestnik
  Punkty: 199
  Cassius #1021743

  Wszystko zależy od tego jak bardzo dyskretne ma być to nagrywanie. Podaj więcej szczegółów ponieważ liczba sprzętów jak i sklepów jest duża, warto wybrać i podać te najbardziej odpowiednie.


 • Uczestnik
  Punkty: 81
  michal23 #1023507

  Mam na myśli nagrywanie rozmów ze współpracownikami. Żebym nie musiał zachodzić w głowę czy o czymś nie zapomniałem. Nie będę nagrywał na telefonie bo każdorazowe uruchamianie go i aplikacji zżera czas a nie będę za każdym razem mówił czekaj czekaj tylko włączę. Potrzebuję czegoś pod ręką, co w miarę możliwości wytrzyma trochę czasu i będzie łatwo uruchomić


 • Uczestnik
  Punkty: 161
  kuszetkowygostek #1023696

  są takie poukrywane w sprzętach ale forma ma tu raczej drugorzędne znaczenie. Ważniejsze byłoby w Twoim przypadku automatyczne nagrywanie przy wykryciu dźwięku. Chociaż w biurze to by nagrywało wszystko co się nawinie włącznie z ploteczkami to to może być bardziej negatywne niż pozytywne.

Przeglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)

Musisz być zalogowany, aby pisać odpowiedzi.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.